Bugüne dek konserlerden tiyatro oyunlarına, özel organizasyonlardan festivallere kadar birçok farklı etkinliğe ve sanatçıya ev sahipliği yapan Turkcell Vadi, yeni sezon açılışını Türkiye’nin en sevilen gruplarından Duman ve Yüzyüzeyken Konuşuruz’la Nisan ayında yapacak.

Atlantis Yapım, SM Production ve Vadistanbul iş birliğiyle hayata geçirilen Turkcell Vadi, şehrin en iyi etkinliklerini müzikseverlere, sanatseverlere sunmaya Nisan ayında da devam ediyor. Türkiye’nin en yeni ve en genç açık hava sahnesi Turkcell Vadi’nin açılış konserlerinde, Türkiye’nin en sevilen grupları Duman 16 Nisan Cumartesi, Yüzyüzeyken Konuşuruz ise 24 Nisan Pazar günü sevenleriyle buluşacak. Türkiye’deki en büyük sabit sahneyle birlikte modern teknoloji ile donatılmış ses ve görüntü sistemlerine sahip olan Turkcell Vadi’de gerçekleşecek bu konserleri müzik severler alanda ayakta izleyebilecek.

DUMAN

Duman, 2013 yılında yayımladığı ‘Darmaduman’ albümü ile uzun süre satış listelerinde bir numara kaldı. Kaan Tangöze, Batuhan Mutlugil, Ari Barokas ve Mehmet Demirdelen’den oluşan ve müzikal dozu yüksek performansa sahip grup, seyirci olmak isteyenleri 16 Nisan Cumartesi gecesi Turkcell Vadi’ye bekliyor.

YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ

Kaan Boşnak, Engin Sevik, Can Kalyoncu, Can Tunaboylu ve Baran Ökmen’den oluşan YYK, son albümü “Akustik Travma” Sony Music etiketiyle yayımlandıktan sonra da üretimlerini sürdürdü. 2013 yılından beri 3 albüm 7 single yayınlayan grup, 2020 yılında da Altın Kelebek ödüllerinde yılın grubu seçildi. Dillere dolanan şarkı sözleri, başarılı konser performanslarıyla Yüzyüzeyken Konuşuruz 24 Nisan Pazar akşamı seyircisine hem duygu dolu anlar hem de büyük bir eğlence vaat ediyor.

Biletlere www.biletix.com veya biletix satış noktalarından ulaşabilirsiniz.