Swarovski’nin yeni kampanya çekimi, marka yüzü Bella Hadid’in çok yönlü stilini kristalin farklı yönlerini yansıtan bir tavırla harmanlıyor. Markanın Kreatif Direktörü Giovanna Engelbert yönetimiyle Mert Alaş ve Marcus Piggott tarafından fotoğraflanan portreler, Swarovski’nin dönüştürücü doğasını gözler önüne seriyor. Değişken görünümü ile kampanyaya ilham veren Bella Hadid ise Swarovski’nin geleneksel kodlara meydan okuyan, özgür ve akıcı moda anlayışını somutlaştırıyor. Yenilenen neşeli tavrı ve günümüz gardıroplarına uyarlanan kristalleri ile Swarovski stili, altı farklı kristali temsil eden Bella Hadid’in altı farklı portresi ile vurgulanıyor. Logosunda yer alan sekizgen şeklinde kesilmiş renkli kristaller, markanın imza koleksiyonu Millenia ailesiyle çerçeveleniyor. Swarovski Kreatif Direktörü Giovanna Engelbert: “Bella Hadid, yeni küresel neslin bireysel ve dönüştürücü tutumunu ifade eden, kural ve benzerliklerden uzak, çok yönlü bir karakter. Hem sportif hem de göz alıcı olabilen Bella, her durumda aynı özgüven ve yetkinliği sergilemesiyle Swarovski’nin değerlerini de mükemmele taşıyor. Bugün, kristaller günlük gardırobumuzun dinamik bir parçası, kişisel tarzınızın ayrıntılı olabileceği kadar rahat da olabileceğini vurgulamanın bir yolu, Bella bu ruh halinin mükemmel bir yansıması.” sözleriyle kampanyayı yorumluyor. Bella Hadid ise; “Swarovski zamansız ve ikonik bir marka. Yeni koleksiyonlarını ve özellikle Giovanna’nın yaratıcı vizyonuyla son iki yılda yaptıklarını yakından takip ediyorum. Bence Swarovski geleceğin çağdaş mücevher markası ve bireysel bir ifade biçimi olarak öne çıkıyor. Herkese hitap edebilen modern Swarovski ihtişamını sergilemesine bayılıyorum.” sözleriyle iş birliğinden duyduğu mutluluğu dile getiriyor.
Birçok farklı yüze sahip olan kristaller doğaları gereği dönüştürücüdür. Berrak bir kristal, optik bir prizma gibi, ışığın çekirdeğinde kırılmasıyla beraber aktive olan bir gökkuşağı paletini kapsar. Swarovski, bu reaksiyonu kristallerin dinamik ve değişken niteliklerinin bir yansıması olarak koleksiyonlarına yansıtıyor. Bella Hadid’in kampanya için çekilen portrelerinde seçilen renk temaları, kristalin iç
tonlarından çıkarılarak Bella Hadid’in kişiliğini ve farklı görünümlerini yansıtıyor.

Sarı: Sportif Bella, Lucent Ailesi’nin saf güneş ışığını yansıtan modern kesim kristalleri, sarının neşeli, pozitif ve canlandırıcı özelliklerini vurguluyor. Bella Hadid koleksiyonun göz alıcı Matrix küpe ve Harmonia, Millenia ve Ortyx ailesine kolyeleriyle sarının ışıltısını yansıtıyor.
Pembe: Tatlı Bella, güçlendirilmiş tonlarla pembenin tatlı ama güçlü etkisini yansıtan coşkulu ve feminen kodları yakalıyor. Göz dolduran Lucent halka küpeler Bella Hadid’in özgün stilini yansıtan masum feminenliği Millenia, Gema kolyeler ve Orbita küpeler ile tamamlıyor.
Yeşil: Havalı Bella büyüme ve ilerlemenin sembolü olan yeşil, değişim değerlerini koleksiyona taşıyor. Kolayca kombinlenen Millenia yeşili kolye ve bilezikler, Gema küpeler, Lucent bileklik ile Bella Hadid günlük stilindeki esnek tavrı ortaya koyuyor.
Mavi: Bohem Bella, mavinin dingin ve yatıştırıcı etkilerini kucaklıyor. Bella Hadid, mavi temasında zamansız Millenia bilezikler, Lucent küpe ve yüzükler ile özgün stilini Swarovski’nin çekici dokunuşları ile harmanlayarak çabasız şıklığa atıfta
bulunuyor.
Metalik: Gün Işığı Bella, metalik ve pavé taşların etkisiyle Swarovski’nin kalbinde yatan neşeli çekiciliği ifade ediyor. Dextera Ailesi’nin maskülen metalik görünümü ve hassas geometrik kesim pavé ile yaz tatillerinin göz kamaştırıcı ve çekici ruh halini somutlaştırıyor.
Beyaz: Glam Bella, cazibenin neşeli bir ruh hali olarak yansıdığı günümüzün balo stili, klasik beyaz kristalin ön planda olduğu eski zamanların ihtişamını Harmonia kolye ve gerdanlığın zarafeti ile iddialı bir yaklaşım ile sergiliyor.