FLO okula dönüş yolunda öğrencilerin heyecanına ortak oluyor! Konforlu, kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlarla binlerce ürün seçeneği sunan FLO’nun, çocuklar için hazırladığı Okula Dönüş Koleksiyonu’na bakmadan okul alışverişinizi tamamlamayın!

Yeni döneme rahat ve havalı bir ayakkabı ile adım atmak isteyen çocuklar FLO’nun Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda yer alan geniş ürün yelpazesiyle okula ayak uyduruyor!

Okula Dönüş Koleksiyonu’nda kız çocukları için; okul kıyafetleriyle en çok tercih edilen babet ve sneaker modelleri yer alıyor. Siyah, beyaz, pudra gibi her kombinle uyum yakalayacak renkler ile öne çıkan modelleri kalın taban ve  cırt cırt detayları süslüyor. Erkek çocuklar için ise; boğazlı ve cırt cırtlı sneaker modelleri dikkat çekiyor. Rahat tabanları ile konforlu kullanım sağlayan modelleri ile FLO ayakkabılar; çocukların adımlarına enerji katıyor.

Okul alışverişlerinin tamamlayıcısı olan çanta, kalemlik, su matarası gibi aksesuarlarda da yüzlerce ürün seçeneği Okula Dönüş Koleksiyonu’nda çocukları bekliyor! Dünyaca ünlü karakterler olan Spiderman, Batman, Lol ve Elsa  lisanslı ürünleri de çocukların gözdesi oluyor. Geniş iç hacmi sayesinde çocukların tüm eşyalarını toparlayarak kullanım kolaylığı sağlayan çantalar ve daha bir çok aksesuar çeşitleri FLO’da ebeveynleri bekliyor!

FLO’nun birbirinden şık ve rahat modellerden oluşan Okula Dönüş Koleksiyonu’nu görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.