Yavaş yavaş sıcak yaz günlerini geride bıraktığımız bu günlerde, Braun Silk – épil 9 Flex ve FaceSpa ürünleri ile sonbahar aylarına pürüzsüz cildinizle damga vurabilirsiniz!

Yaz boyu güneşin tadını çıkarırken cildimiz nemini kaybedebiliyor ya da kuruyabiliyor dolayısıyla pürüzsüz ve yumuşacık bir cilde kavuşmak her zamankinden daha da zor bir hale geliyor. Braun kişisel bakım ürünleri, minimum zamanda pratik ve etkili çözümleriyle cildinizi yumuşacık yaparken kalıcı pürüzsüzlüğe kavuşmanızı sağlıyor. 

Evde etkili ve güvenli bir kişisel bakım deneyimini mümkün hale getiren Braun, hızlı ve pratik çözümleriyle size zaman kazandırıyor. Sonbahar aylarında, Braun ile evinizin konforunda kişisel bakımınızı dilediğinizce yapabilir, pürüzsüz ve yumuşacık bir cildin keyfini sürebilirsiniz!

Silk – épil 9 Flex 9010 Sensosmart Epilatör 

Silk-épil 9 Flex, Braun’un tüy alma makineleri ailesinin en son üyesidir. İster epilasyona yeni başlamış ister deneyimli bir profesyonel olun, ister tüylerinizi almak ister kırpmak isteyin, her türlü tüy alma ihtiyacınıza uygun bir ürünü mutlaka bulacaksınız. Dünyanın ilk tam esnek başlıklı epilatörü olan Silk epil 9 Flex, ıslak ya da kuru cilt üzerinde kullanılabilen, ağdaya göre 3 kat daha kısa tüyleri temizleyebilen epilatör başlığı, ekfoliyasyon başlığı, vücudunuzdaki kıvrımları kusursuz bir şekilde takip edip, kan akışını aktif hale getirmek için yoğun bir şekilde masaj yaparak cildinizi daha yumuşak ve pürüzsüz yapan masaj başlığı ile 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt tüm ihtiyaçlarınızı bir arada sunuyor.

Braun FaceSpa Pro: Epilasyon, temizleme ve iyileştirilmiş cilt görünümü için dünyanın ilk hepsi bir arada cihazı

Braun’un değiştirilebilir başlıklı ve iki kademeli hız ayarlı 3’ü 1 arada cihazı cilt bakımı rutininize heyecanlı bir yenilik getiriyor. Braun FaceSpa Pro, değişen cilt bakım ihtiyaçlarını karşılayabilmek için aynı yüz epilasyon başlığı ve temizleme fırçasının yanı sıra ergonomik tasarımlı yeni MicroVibration başlığı ile güzellik rutininize mükemmele bir adım daha yaklaştırıyor.

Cilt görünümünü iyileştiren yeni MicroVibration sıkılaştırıcı metal başlık 

Nazik hareketlerle yapılan Japon cilt bakımından ilham alan MicroVibration sıkılaştırıcı metal başlık, absorban değildir ve cilt üzerinde mikro titreşim etkisi yaratır; krem ve serumlarınızın daha iyi uygulanabilmesi için nazik dokunuşlar yapar. MicroVibration sıkılaştırıcı metal başlık, ultra narin, yüksek hızlı ve ritimli hareketi ile saniyede 25 mikro titreşim yaratarak parıldayan bir görünüm sağlar.

Metal Başlığın nazik sıkılaştırma tekniği, parmak uçlarıyla yapılan uygulamadan daha etkilidir; ürünü hoş şekilde uygulayarak krem veya serumun cilt üzerinde daha eşit şekilde dağılmasını sağlar ve bu değerli ürünlerin bir damlası bile ziyan olmaz.

Yeni Braun FaceSpa Pro 3’ü 1 arada, tek bir cihaz ile istenmeyen tüyleri alırken derinlemesine gözenek temizlemesi yapar.   Braun epilatör başlığı, detaylı ve rahat bir epilasyon sağlarken, ağdaya oranla 4 kat daha kısa tüyleri ve en ince tüyleri bile hassas biçimde alır.

Braun’un şarj edilebilir FaceSpa Pro akıllı cihazı, uygulama bölgesini değiştirmeniz için uyaran akıllı zamanlayıcısı sayesinde mükemmel bir performans sağlar.