Sağlıklı beslenmek isteyip de günlük hayatın koşuşturmacası arasında buna fırsat bulamayanlardansanız elektrikli modern sefer tası Foodie tam size göre. Siz de Foodie ile sağlıklı yemeklerinizi pişirebilir ya da birbirinden şık Megna taşıma çantası ile Foodie’yi gittiğiniz her yere götürerek yemeklerinizi istediğiniz anda sıcacık yiyebilirsiniz.   

Teknoloji ve tasarımı bir araya getirerek her alanda fark yaratan Arzum’un ürettiği Türkiye’nin ilk elektrikli modern sefer tası Foodie, sağlıklı ve lezzetli yemeklere ulaşmayı kolaylaştırıyor. Arzum’un, özgün ve cool bir stil sunan Megna Studio iş birliğinde tasarladığı Megna taşıma çantası ise sağlıklı lezzetlerin her an yanınızda olmasını sağlıyor. Modern şehirli insanların hareketliliğine ayak uyduracak Foodie ve Megna iş birliği sağlıklı beslenmeye özen gösterenleri yeni moda ikonlarına dönüştürecek.

Şık tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlıyor

Evde yemeklerinizi pişirmenize, istediğiniz yerde ısıtarak sağlıklı bir şekilde beslenmenize yardımcı olan Foodie; ister işte ister okulda, modern hayatta sağlıklı yaşamın anahtarı oluyor. Foodie ile her türlü sebzeyi istediğiniz anda buharda pişirebilir ya da evde pişirdiğiniz birbirinden sağlıklı ve lezzetli yemekleri 15 dakika gibi kısa sürede ısıtarak sıcacık yiyebilirsiniz. İhtiyaca göre çift ya da tek katlı kullanılabilen, ergonomik ve şık tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlayabilen Foodie ile üç çeşit yemeği yanınızda taşıyabilirsiniz. Arzum Foodie ile yumurtanızı dışarıda haşlayabilir ve pirinç pilavı pişirebilirsiniz.

En zorlu ve uzun yolculuklarda yiyecekleri güvenle taşıyın

Vakumlu kapakları ile en zorlu ve uzun yolculuklarda dahi yiyeceklerinizi güvenle taşıyabilir, ilk anki tazeliğini uzun süre koruyabilirsiniz. Beyaz, candy ve siyah renk seçeneklerinin sunulduğu Foodie’yi ister çevre dostu taşıma çantası ile taşıyabilir, ister Megna taşıma çantasıyla kıyafetlerinizle uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

Her an her yerde sağlıklı ve sıcak öğünlerin vazgeçilmezi olacak Foodie ve Megna çantasına Arzum satış noktalarından ve arzum.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.