Yaz bitse de izleri hala sürüyor. Özellikle de tartıya çıktığımızda bedenimizde! Ama paniğe gerek yok, Parle Beauty’de 30-45 dakikalık seanslarla sonbahara fit bir ‘merhaba’ diyebilirsiniz.

Kim fit ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak istemez ki? Özellikle de yaz aylarında uzayan akşam yemeklerinden sonra aldığımız kilolardan kolayca kurtulabilmek mümkünken… Parle Beauty’den Estetisyen Ece Karabulut’un bu konuda oldukça pratik önerileri var.

Estestisten Ece Karabulut, son teknolojik zayıflama cihazlarının her birinin ayrı özelliği olduğunu ve vücut tipine göre diyetle desteklendiğinde 2-4 beden arası incelme sağladıklarını söylüyor.

SlimX; vakumlu radyofrekans özelliği ve yüksek ses dalgalarıyla bölgesel zayıflama ile vücut şekillendirmede en etkili çözümdür. Çalışma prensibi vücuttaki yağları parçalama ve sıkılaştırmadır. Tek seansta 3-12cm incelme sağlar. Kişinin ihtiyacına göre seans sayısı belirlenmektedir.

EMShape; elektromanyetik dalgalar yaratarak derinin altına iner ve bölgedeki kaslara ulaşır. Bu bölgede spor ile yapılamayacak kadar kasılma yaratarak vücut sıkılaştırma sağlar. Daha fit olmak isteyen, daha sportif ve kaslı görünmek isteyenlerin 1 numara olarak tercih ettiği bir sistemdir. Özellikle spora gitmeye üşenenler, vakti olmayanlar ve tek seferde çok daha fazla etki görmek isteyenler için biçilmiş kaftandır. Bölgedeki kas miktarını %18 arttırırken yağları ise %21 azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntemdir. Kişinin ihtiyacına göre seans sayısı belirlenmektedir.

G5 selülit masajı: G5 adı verilen bir masaj aletiyle yapılıyor. Selülit giderilmesinde kullanılan izsiz selülit tedavisi kısaca yağın parçalanmasını sağlayarak dolaşım sistemiyle dışarı atıyor. Darbeli masaj aleti olarak da bilinen bu cilt bakım aleti, deri altındaki yağ dokusunu hızlı titreşimle itiyor ve sıkıştırıyor. Böylece selülit görünümü zamanla eriyerek daha pürüzsüz bir hale geliyor.

G5 masaj aleti, vücuttaki selülitlerin ve ödemlerin azalmasına ve yorgunluğun geçmesine yardımcı oluyor. Vücutta ödemin oluşmasına yol açan laktik asidi azaltırken bir yandan da vücudu inceltiyor. G5 masajı sadece bir selülit masajı değildir. Aynı zamanda vücudu sıkılaştırıyor ve daha fit görünmesine yardımcı oluyor. G5 masajı öncesi ve sonrası fotoğraflara bakıldığında vücudun daha şekillenmiş ve incelmiş olduğu görülüyor. Darbeli masaj yöntemi sayesinde vücudundaki portakal görünümüne son vermek mümkün.