Flormar renkli kozmetikteki tecrübesi ile doğaya ve dünyaya olan saygılı duruşunu Green Up koleksiyonuna taşıyor. %97’ye varan oranda doğal kaynaklı içeriklerle elde edilmiş ürünlerden oluşan Green Up makyaj koleksiyonu ve %80’e varan oranda doğal kaynaklı içeriklerden oluşturulmuş Green Up oje serisi ile doğadan gelen güzelliğin tadını çıkarın! 

Yüksek performanslı makyaj ürünleri ile güzellik dünyasında fark yaratan Flormar doğadan aldığı ilhamla doğal kaynak içeriklerin yer aldığı çok özel bir koleksiyona imza attı; Green Up… Vegan, %97’ye varan doğal kaynaklı içeriklere sahip ürünlerden oluşan ve 9 farklı kategoride ürünün yer aldığı bu koleksiyon ile sürdürülebilir ve doğadan gelen güzelliğin keyfini çıkaracaksınız. Green Up koleksiyonundaki her bir ürünün dokusu doğanın güzelliğinden alınan ilhamı özenle yansıtıyor. Doğal kaynaklı içeriklerle oluşturulan renkler doğayı yansıtırken, Green Up koleksiyonu her detayında eşsiz bir makyaj deneyimi sunuyor.

Doğadan Gelen Saf Güzellik: Green Up Fondöten

Doğal kaynaklı içeriklerden oluşan Green Up fondöten, su bazlı formülü sayesinde ciltte ağırlık hissi yaratmıyor. İnce yapısı ile kolay bir uygulama sağlıyor. Tende doğal ve pürüzsüz bir görünüm oluşturuyor.

  • Ağırlık hissi yaratmayan formül
  • Doğal ve pürüzsüz görünüm
  • Arttırılabilir kapatıcılık
  • 4 farklı renk seçeneği

Doğal İçerik, Doğal Etki: Green Up Kapatıcı

Green Up Concealer, kremsi, hafif ve aydınlatıcı formülü ile ciltte taze ve doğal bir görünüm oluşturuyor.

  • Doğal görünüm
  • Etkili Kapatıcılık
  • Hafif formül
  • Aydınlatıcı etki
  • 3 farklı renk seçeneği

Kirpikler için Yenileyici Bakım: Green Up Kirpik Serumu: Zayıf ve seyrek kirpikler için yenileyici bir bakım sağlayan Green Up Kirpik Serumu, kirpiklerin büyümesine ve dolgunlaşmasına yardımcı olan aktif bileşenleri içeriyor.

Derin ve Net Bakışlar: Green Up Göz Kalemi: 3 farklı renk seçeneği bulunan, ayçiçek yağı ve aloe vera ile zenginleştirilmiş Green Up Göz Kalemi, gözlerde pürüzsüz ve kolay bir uygulama sağlıyor. Yüksek pigmentli dokusu yoğun ve etkiliyici bir görünüm oluşturuyor.

Doğal ve Canlı Dudaklar: Green Up Ruj: Kremsi dokusu ile kolay bir uygulama sağlayan Green Up ruj, tek sürüşte dudakları pürüzsüz gösteriyor. Özel formüle edilmiş yapısı sayesinde parlak ve canlı renklere sahip 4 farklı renk seçeneği ile yüksek örütücülük sağlıyor.

Pürüzsüz Eller ve Tırnaklar : Green Up Nail Scrub: Su bazlı formülü ile Green Up Nail-Scrub tırnakları ve tırnak çevresindeki cildi nazikçe temizliyor ve pürüzsüzleştiriyor; tırnakları daha sonraki manikür adımları için hızla ve etkili bir şekilde hazırlıyor. Jöle yapılı dokusu uygulama kolaylığı sağlıyor. Masaj yaparak uygulandığında ciltteki ölü hücreleri temizliyor; peeling etkisi gösteriyor. Kusursuz bir tırnak bakımı sağlayan nemlendirici bileşen kompleksi içeriyor. Gliserin, Japon çiçeği, aloe vera özü ve selüloz parçacıkları ve meyveli kokusu tende keyifli bir aroma bırakıyor.

Doğal Vitaminle Bakımlı Eller: Green Up Tırnak Yağı: Green Up Tırnak Yağı, siyah, kırmızı ve kahverengi olmak üzere üç çeşit pirinçten elde edilen özel bir içeriğe sahip. Üzüm Çekirdeği Yağı, Ayçiçek Yağı, Kamelya Yağı, Tatlı Badem Yağı ve E Vitamini gibi besleyici vitaminlerin de yer aldığı özel formüllü bu tırnak yağı tırnakları ve tırnak etlerini nemlendirmeye yardım ediyor.

DOĞAL İÇERİKLİ, VEGAN OJE SERİSİ: “FLORMAR GREEN UP OJE”

16 renk seçeneği bulunan Flormar Green Up oje serisi %80’e varan oranda doğal kaynaklı içeriklerden oluşuyor. Formülünde pancar, mısır, pirinç ve şeker kamışı gibi bitki bazlı doğal bileşenler yer alıyor ve zararlı içerikler içermiyor.

Doğal olduğu kadar performans olarak da oldukça etkili olan oje serisi, tırnaklarda kusursuz bir parlaklık ve canlı görünüm yaratıyor. Tek katta tırnaklarına istediğin parlaklık ve yoğunlukta renk veriyor. Daha yoğun bir bitiş ve uzun süre kalıcılık için 2 ince kat halinde uygulama yapabilirsin.