Beymen Club, ilhamını modern kadının gündelik şıklığından alarak, şehir yaşamının her anına uygun renk ve trendlerde çantaları kış kombinlerini tamamlıyor.

Markanın imzası niteliğindeki her sezon yenilenen heyecan verici desenler, alışveriş çantalarından el portföylerine farklı modellerde karşımıza çıkıyor ve Beymen Club kadınlarına sevdikleri desenleri hayatın her anında kullanma fırsatı sunuyor. Kış sezonunda öne çıkan keçe, kapitone, deri ve süet dokularla buluşan modeller ise aksesuar tutkunlarının favorisi olmaya aday. Beymen Club’ın ikonik kaz logosunun monogram olarak yorumlandığı sırt çantaları, fonksiyonel kullanımlarıyla gündelik stilin en önemli tamamlayıcıları arasındayken, süet ve deri bucket modeller farklı renk seçenekleri ile çeşitlilik sunuyor. Işıltılı işlemelerin markanın logosu ile buluştuğu el portföyleri şıklığınızı gündüzden geceye taşırken, koleksiyonun mini çantaları zarif detaylarıyla sezona feminen bir dokunuş katıyor.

İddialı, yalın, eğlenceli  ve casual tasarımlarıyla şehrin tadını çıkarmaya davet eden Beymen Club 2022-2023 Sonbahar / Kış Koleksiyonuwww.beymenclub.com adresinde ve Beymen Club mağazalarında sizleri bekliyor.