Supradyn, çocuklar için özel olarak geliştirdiği yeni multivitamin Supradyn Kids’i doğal sebze-meyve kaynaklı renkleri ve çilek, limon, portakal aroma alternatifleriyle tüketicilerle buluşturuyor. 9 vitamin, iyot ve çinko içeriğine sahip Supradyn Kids, çocukların takviye kullanımındaki en büyük bariyer olan tat konusuna lezzetli bir çözüm sunuyor.

Supradyn Ailesi’nin merakla beklenen yeni üyesi Supradyn Kids, 9 vitamin (Vitamin C, Vitamin E, Vitamin B3 (Niasin), Biotin, Vitamin A, Vitamin B12, Vitamin D, Vitamin B6 (Pridoksin), Vitamin K), iyot ve çinko içeriyor. İyot, çocukların normal büyümesine katkıda bulunuyor.

4-10 yaş arası çocuklar için geliştirilen ve Bayer güvencesi ile üretilen Supradyn Kids, dışı sert içi yumuşak çiğnenebilir draje formu ve birbirinden lezzetli 3 farklı aroma alternatifi ile ile çocukların takviye kullanımındaki en büyük bariyeri olan tat konusuna çözüm sunuyor. Çilek, limon ve portakal aromalı Supradyn Kids drajeleri renklerini; frenk üzümü, yabani havuç, helvacı kabağı gibi doğal sebze-meyvelerden alıyor.