RAMSEY, giyilebilir teknolojik ürünü “Cap Connect”i mağazalarında ve www.ramsey.com.tr ’de satışa sundu. RAMSEY’in kış koleksiyonunda yerini alan yepyeni şapkası “Cap Connect” ile kulaklık kullanmadan, dış dünyayla iletişimi kesmeden güvenli şekilde tek tuşla müzik dinlemek, telefon görüşmesi ya da online toplantı yapmak mümkün.

RAMSEY’in moda ile teknolojiyi buluşturan, yenilikçi ve öncü tasarım dilini de yansıtan yeni ürünü, “Cap Connect” mağazalarında ve www.ramsey.com.tr ’de satışa sunuldu.

Markanın kış aksesuar koleksiyonunda yerini alan yepyeni şapkası “Cap Connect” ile kulaklık kullanmadan ve dış dünyayla iletişimi kesmeden güvenle müzik dinlemek, telefon görüşmesi ya da online toplantı yapmak mümkün. Bluetooth ile entegre olarak çalışan, modern ve fonksiyonel tasarımı, tek tuşla kolay kullanım özelliğiyle “RAMSEY Cap Connect”, erkeklerin kış stilinde özel bir yere sahip olacak.

Uzun süre kulaklık kullanmanın neden olduğu olumsuzlukları, sporda ya da yürürken oluşabilecek güvenlik risklerini de önlemede fayda sağlayan “RAMSEY Cap Connect”, micro-USB şarj kablosu ile çok hızlı bir şekilde şarj olurken, su geçirmezlik özelliği ile açık havada her türlü hava şartında rahatlıkla kullanılabiliyor.

“Cap Connect” ile erkekler, RAMSEY’in hafta içi şıklığını hafta sonuna da taşıyan sportif tasarımlarının yanı sıra, yeni nesil takım elbiseleriyle de uyumlu bir görünüm yakalayacak.