Estée Lauder Pure Color Rujlar enerjisiyle dünyayı büyüleyen kadınlara güçlü bir cazibe katıyor. Pure Color Rujlar; dinamik, kendinden emin ve stil sahibi kadınların hayatının her anı için farklı dokular ve renkler sunuyor.

·  Pure Color Whipped Matte Likit Mat Ruj:  Hafif, pudramsı dokusuyla Rahat bir kullanım sağlar ve dudaklara pürüzsüz bir şekilde renk verir.

·  Pure Color Illuminating Shine Ruj: Dudaklarınıza yoğun renk ve parlaklık verir.

· Pure Color Envy Sculpting Ruj: belirginleştirir. Nemlendirir. Tek uygulamada dudaklarınıza yoğun renk verir ve uzun süre kalıcıdır.

PURE COLOR WHIPPED LİKİT MAT RUJ:

Sizi hayal kırıklığına uğratmayacak likit mat rujlar. Pure Color Whipped Matte Likit Mat Ruj uygulandığında kremsi dokudan kadifemsi pürüzsüz dokuya dönüşen yenilikçi bir formüle sahiptir. Dudaklaırınızda kadife mat bitiş sağlar, 12 saat boyunca kalıcıdır.

Pure Color Whipped Matte Likit Mat Ruj özel olarak tasarlanmış eğimli uçlu aplikatörü ile yumuşak dokulu ambalaj içinde saklanır. Sivri uçlu aplikatör, bu zengin ve kremsi formülde dudakları pürüzsüzleştiren ve şekillendiren düz, spatula kenarına sahiptir ve tüm bunları tek bir uygulamada eşit şekilde uygulanır.

·       Içerdiği Moringa Yağı ile dudaklarınızı besleyip yumuşatırken pürüzsüz bir şekilde renk verir.

 • Dudaklarınız için anında dolgunlaştırıcı nem ve uzun süreli nemlendirme sağlayan Hyaluronik Asit içerir.
 • Esnek polimerler konfordan ödün vermeden 12 saat kalıcı etki sağlamaya yardımcı olurken, Plush Powder Kompleksi, kadifemsi yumuşak mat bir yüzeyle hafif pudramsı doku sağlamaya yardımcı olur.

 PURE COLOR ILLUMINATING SHINE RUJ

Dudaklarınızda parlak, canlı ve ışıltılı bir görünüm sağlar.  Pure Color Illuminating Shine Ruj parlak, canlı tonlara sahipbir rujdur. Yumuşak dokusuyla rahat bir uygulama sağlar. Her renk tonu dudaklarınızı anında şekillendiren ve nemle dolgunlaştıran ışıltılı bir görünüm sunar.

İnce, zarif altın kasası ihtişam saçarken, ince ruj silüeti ile rahat bir uygulama sağlar.

·       Dudakları nemlendirmek için Hyaluronik Asit, Seramidler ve Trigliseritler ile formüle edilmiştir.

 • Ultra rahat formül, dudakları pürüzsüzleştirirken ince, kuru çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

·       Dudakları anında pürüzsüzleştirir ve dolgunlaştırır.

PURE COLOR ENVY SCULPTING RUJ

Estée Lauder’ın yoğun pigmentlerle dudakları şekillendiren, nem desteği sağlayan, göz alıcı tonlarıyla modunuzu yükselten renklerden oluşan ikonik Envy koleksiyonunu keşfedin. Estée Lauder’ın renk konusundaki uzmanlığı ve cilt tonu ile alt tonunun ince nüanslarını anlaması sayesinde, Pure Color Envy Sculpting Ruj tonları, tüm cilt tonları ve alt tonları için özel olarak tasarlanmıştır.

 • Şekillendirir: Çok Yönlü Renk Pigmentleri, renk etkisi ile dudaklara boyut katar ve şekillendirir.
 • Nemlendirir: Canlandırıcı Nem Kompleksi, dudak yüzeyini nemle yumuşatmaya, pürüzsüzleştirmeye ve anında dolgunlaştırmaya yardımcı olur. Formül, nemi hapsetmeye yardımcı olur dudakların nem bariyerini geliştirir.
 • Kolay ve rahat bir uygulama sağlar.
 • Dudaklarınızın belirgin ve kıvrımlı görünümünü ortaya çıkarır.
 • 8 saat kalıcıdır.
 • Mükemmel ambalajı sayesinde tek bir hareketle kapağını kapanır.

Bitişlerine göre- kremsi, mat, parlak istediğiniz renkler arasından seçim yapabilirsiniz.

 • KremsiLüks, pürüzsüz, kremsi. Kremsi yapısıyla rahat bir uygulama sağlar.
 • MatMat, kadifemsi. Kolayca uygulanır ve mat bitiş sağlar.
 • ParlakÇok boyutlu, parlak. Kremsi yapısıyla rahat bir uygulama sağlar.

 Keskin renkler. Kusursuz bitiş. Lüks doku.

Pure Color Envy Ruj pürüzsüz doku ve belirgin dudak kıvrımları ve yoğun renk görünümü için %25 yoğun pigmentten oluşur. Süper kremsi, kolay, eşit dağılımlı bir uygulama sunar. Hyaluronik asit içerir, dudaklarınızı yumuşak ve pürüzsüz hissetmenizi sağlar. Tek uygulamada dudaklarınıza dolgun ve yüksek yoğunlukta renk verir.

Sevilen renkler. Karşı konulmaz iki bitiş.

Bu ikonik koleksiyon en arzu edilen ve baş döndürücü renk tonlarını yakalamak için sınırları zorluyor. En çekici nude renkler, karşı konulmaz kırmızılar, keskin pembeler ve daha birçok sevilen renk tonu…

 • Kremsi –Lüks, super kremsi, saten bitiş
 • Işıltılı – Keskin, ışıltılı, etkileyici bitiş

Estée Lauder ürünlerine www.esteelauder.com.tr’den ulaşabilirsiniz.