Paris’te doğan ve yenilenen tarzıyla makyaj sevenlerle buluşan Alix Avien Paris, Vegan serisi ile kozmetiği, doğaya duyarlı bir boyuta taşıyor. Ürünlerin içerisinde kullanılan tüm içerikler vegan olup cilt tipiniz ne olursa olsun, çeşitli yüz makyajı ürünlerinden, çarpıcı göz makyaj ürünlerine ve göz alıcı dudak renklendiricilerine kadar maskaradan ruja, makyajınız için ihtiyacınız olan her ürünü bulabilirsiniz.  Bu özel vegan serisi ürünler ile doğal ve bakımlı bir görünüme kavuşmak aynı zamanda ekolojik dengeye de zarar vermek istemiyorsanız Alix Avien Paris Vegan ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Bitki ve meyve özleriyle formüle edildi

Alix Avien Paris Vegan serisi hayvansal içerik veya hayvanlardan elde edilen bileşenler içermiyor ve hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Tamamı vegan sertifikasına sahip makyaj ürünleri; nar özü, pelin otu özü, şam gülü yağı gibi doğal içeriklerden oluşuyor. Allık, pudra gibi toz ürünler özel jetmil teknolojisi ile üretiliyor. Yüz makyaj serisinin likit yapıdaki ürünleri gözenekleri tıkamayan ve konforlu yapısı ile cildin nefes almasını sağlayan isteğinize göre doğal mat ya da canlı parlak bir görünüm sağlıyor. Göz makyajı ürünleri neme, tere ve yağa karşı ekstra direnç gösterirken çarpıcı bakışlar yaratıyor. Dudak makyaj serisinin özel içeriği sayesinde dudakları nemlendirirken; gün boyu canlı veya kadifemsi mat hatta ışıldayan parlak dudaklar yaratabilirsiniz.

Vegan makyaj dünyasında önde gelen markalardan biri olmayı hedefleyen Alix Avien Paris Vegan serisi, sadece eczanelerde satışa sunuluyor.

Alix Avien Paris Vegan, bitkisel ve ekolojik dengeyi bozmayan alternatif içerikleri sayesinde güzellik ve bakımı bir arada sunuyor. Vegan formülle tasarlanan nitelikli ve modern ürün çeşitleri, trendlere uygun renk seçenekleri ile farklı yaşam tarzını benimseyen tüketicilerini bekliyor.

Vegan kozmetik ürünlerini tercih etmeye ve günlük güzellik rejiminizde olumlu bir değişiklik yapmaya hazırsanız Alix Avien Paris Vegan serisi ile tanışmalısınız.

Vegan Sertifikalı Formüller

2020 yılında yeni yüzü ile kozmetik sektörüne hızlı bir ivme ile geri dönen Alix Avien Paris, renkli kozmetik dünyasına devrim etkisi yapacak yenilikler getiriyor.