Doğru bakım ürünlerini kullanarak 2023’e parıldayan saçlarla girebilmek mümkün. Soğuk havalarda saçı yıpranmalardan ve kurumalardan korumanın, kış boyunca özel ve bakımlı saçlara sahip olmanın yolu, saça en etkili bakım ürünlerini uygulamaktan geçiyor. 2023’ün yıldızı olmak isteyenler, yeni yıla Serie Expert ile hazırlanıyor. 

Metal Detox Oil ile yıpranmış ve cansızlaşmış saçlar parlaklığını geri kazanıyor!

L’Oréal Professionnel, Glikoamin ile zenginleştirilmiş Metal Detox konsantre yağı ile saç kırılmalarını önlüyor ve saça parlaklık etkisi kazandırıyor. Metal nerede olursa olsun Glikoamin sayesinde nötralize oluyor. Bu sayede saç çok daha az yıpranıyor ve renk işlemlerinde daha etkili sonuçlar görülüyor. Günlük kullanıma uygun olan bu konsantre yağ, tek kullanımda %97* daha az kırılma etkisi ve parlak renk sonucu* sağlıyor. Saça 4 kat daha fazla nem koruması** sağlarken, saçı 230°C ısıya karşı koruyor. Metal Detox Oil, hafif yağ dokusu sayesinde saçları ağırlık yapmadan besliyor. Konsantre bir yapıya sahip olan bu yağ saçtaki ihtiyaca göre tek pompa veya iki pompa şeklinde kullanılıyor.

Yeni yılda saçlarınızı Absolut Repair ile yeniden yapılandırın 

Saçları ağırlaştırmadan onaran ve besleyen Absolut Repair ailesi, yıpranmış ve kuru saçlar için özel bir bakım etkisi sunuyor. İçerisinde bulunan mucizevi kinoa özü sayesinde besinleri ve suyu saçın içine hapsederek saç tellerini güçlendiriyor. Saça ipeksi bir yumuşaklık dokusu sağlayan Absolut Repair ile saçlarınız yeni yılda kurumuyor ve sağlıklı bir görünüme sahip oluyor. Seri içerisinde bulunan 10 faydaya sahip Absolut Repair Oil ise yıl boyunca her an yanınızda taşıyacağınız ve kolayca saçınıza uygulayabileceğiniz yıldız bir ürün olarak öne çıkıyor.

Pro Longer ile yıl boyunca sağlıklı görünen uzun saçlar

Uzun saçlara mükemmel görünüm kazandıran Pro Longer, saç uçlarındaki kırıklıkları onarıyor ve saçların sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı oluyor. Saç boylarının görünümünü yenileyerek yeni yılda daha güçlü, kalın ve parlak bir saç görünümü sağlıyor.

Vitamino Color ile yeni yılda canlı ve uzun süre kalıcı renkler 

Saçta renk değiştirmenin yarattığı renk tutarsızlıklarına karşı özel geliştirilen Serie Expert Vitamino Color Renk Koruyucu Seri, saça üst düzey renk koruması sağlayıp parlaklık kazandırıyor. Kış mevsiminin meydana getirdiği renk değişimlerine karşı direnç gösteriyor. Böylelikle saçlar tüm kış kendi renginden ödün vermeden ışıltısını koruyor.

L’Oréal Professionnel’in saç uzmanları tarafından geliştirilen Serie Expert ürünleri ile saçlarınız, yeni yılda da ışıltıyla parlamaya devam ediyor.