Zarafetin ve şıklığın tamamlayıcısı olan suyolu pırlanta tasarımlar, Ariş Pırlanta’nın gözalıcı modelleriyle stil sahibi kadınların mücevher kutusunda olması gereken en özel seçenekler arasında yerini alacak.

Ariş Pırlanta’nın suyolu tasarımları pırlantanın sonsuz ışığını bileklere zarafetle yansıtırken kolye ve gerdanlık modelleri günün her saatinde şıklığınıza ışıltı katacak. Zengin çeşitliliği ile dikkat çeken pırlanta suyolu bileklik ve kolye modelleri arasında özel tasarımlar, klasik ve modern yorumlar yer alıyor.

Pırlantanın büyüleyen ışıltısıyla göz kamaştıran tasarımlara sahip suyolu bileklik ve kolyeler, gece- gündüz şıklığı yakalamak isteyen kadınların vazgeçilmezi olacak.  Pırlantanın ışığını eşsiz güzelliğiyle yansıtan suyolu tasarımlar Ariş’in zengin çeşitliliği ile pırlanta severlerle buluşuyor.

Gelinlerin tercihi 

Ariş Pırlanta’nın özel olarak pırlantalardan tasarladığı su yolu tasarımlar gelinlerin en çok mücevher tercihleri arsında yerini alıyor.  Gelinliği en güzel tamamlayan mücevherlerden biri olan pırlanta su yolu gerdanlıklar, bileklikler, zarif ve estetik tasarımları ile mutlu anları ölümsüz kılacak.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.