Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta mutluluk, sevgi ve barışın sembolü olan ametist ile soğuk havalarda mor rengin sıcaklığını tasarımlarına taşıyor. 

Ariş Pırlanta, sıra dışı ve dikkat çekici tasarımlar üretmeye devam ediyor. Bugüne kadar tasarladığı tüm koleksiyonlarında kadınlar için yepyeni tasarımlar sunan Ariş Pırlanta, kış ayına girdiğimiz bu günlerde Ametist Koleksiyonu ile morun sımsıcak rengini parmak ve boyunlara taşıyor. Koleksiyonda ametist taşları ile tasarlanmış oldukça zarif kolye uçları, yüzükler, küpelerden oluşan birçok alternatif yer alıyor.

Pozitif Enerji, Mutluluk ve Şifa Deposu Ametist

Ariş Pırlanta’nın koleksiyonunda yer alan ametist taşından hazırlanan altın tasarımlar, sakin ve mutlu bir aura oluşmasına katkıda bulunurken, kalp ritmini düzene sokuyor. Kas hastalıklarına iyi gelen, beden frekansını yükselterek psikolojik bir iyileşme sağlayarak, seratonin salgılamasını ayrıca arttırıyor. Ametist taşı enerji yüklü bir taştır, pozitif enerji deposu, mor rengi ile mutluluk ve huzur veren aynı zamanda canlandırıcı etkisi olan pozitif enerjiyi kendisine çekerek, ortamdaki olumsuz enerjiyi ise olumlu enerjiye çevirir. Tüm burçlarla uyumlu bir taştır ancak Balık burcunun sembolü olarak kabul edilir. Kullananlara sakinlik ve sabır getirmesi ile ünlü olan Ametist taşı ayrıca aşk ve sadakatin de sembolüdür. Zararlı alışkanlıklardan kurtulmayı sağlarken, çevre ile uyum sağlayarak, iyimser biri olmanızı sağlar.

Günün her saatinde kullanabileceğiniz, enerjinizi tazeleyecek ve sevdiklerinize keyifle hediye edebileceğiniz ametist taşlı tasarımlar Ariş Pırlanta’da sizi bekliyor. Altın ve pırlanta ile buluşan mor taşın pozitif enerjisiyle, kış aylarında sıcacık etkisi ile yenilendiğinizi hissederek, birbirinden şık takılarla göz kamaştıracaksınız.