Dove Hair, saçlara hücre seviyesinde bakım yapan, paraben ve sülfat içermeyen Dove Hair Therapy serisini Migros iş birliğiyle düzenlediği “Good Hair Day!” etkinliğiyle tanıttı.

Saç ve cilt bakımının köklü markası Dove, uzun inovasyon çalışmalarının sonucunda tüketiciyle buluşturduğu Dove Hair Therapy serisiyle saçlara hücre seviyesinde bakım sağlıyor. Dove Hair Therapy Serisi, kırılma ve nem kaybı gibi farklı ihtiyaçlara özel olarak üretilen iki varyantıyla sunuluyor. Yıpranmış saçlar için Dove Breakage Remedy ve kuru saçlar için Dove Hydration Spa olmak üzere iki varyantta tüketiciyle buluşan seride, her iki varyantta da şampuan ve serum saç bakım kremi yer alıyor.

Dove, bir süredir raflarda yerini alan ve etkisiyle kullanıcıların büyük beğenisini kazanan Dove Hair Therapy serisi için Migros iş birliğiyle özel bir etkinlik düzenledi. Carolin Almozlino ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte davetliler, güne ışıldayan saçlar eşliğinde keyifli bir başlangıç yaptı.

Dove’un ilk sülfatsız serisi olma özelliğini de taşıyan Dove Hair Therapy serisi için “Good Hair Day!” ismiyle düzenlenen etkinlikte Merve Oflaz, Benan Terzioğlu, Dila Tarkan, Neva Dürüst, Yasemin Karagülle, Meriç Küçük, Zeynep Soylu, Zeynep Selvili, Mina Saygı, Zeynep Mayruk, Bige Çalışkan gibi isimler; Dove Marka Müdürü Mert Orduoğlu ve ünlü saç tasarımcısı İbrahim Zengin’den serinin özelliklerini ve saçta yarattığı etkileri dinledi.