Bir hikayenin parçası olma fikrinden yola çıkarak kurulan IKONIK STORE; moda dünyasındaki ünlü markaların exclusive parçalarını ve limited edition ürünlerini İstanbul Akmerkez’deki ilk konsept mağazasıyla modaseverlerin beğenisine sunuyor. 

Moda trendlerini belirleyen dünya markaları, limited edition ürünleriyle artık IKONIK STORE’da. Jordan, Nike, Louis Vuitton, Off-White x Jordan, Converse x Off-White, Dior, Supreme gibi zengin marka karması ile stil ikonlarını yeni bir hikâyenin parçası olmaya davet eden ve Türkiye’de bir ilk olan IKONIK Store, Akmerkez’de ilk konsept mağazasıyla moda dünyasında fark yaratmaya hazırlanıyor.

Zengin marka karmasının yanı sıra, üç ayrı markayla da moda tutkunlarını buluşturan   IKONIK STORE; ikinci el saatlerin sıra dışı ve orijinal klasik tarzını yeniden yorumlayan ‘’Whatch Us’’, dünyaca ünlü isimlere özel takı tasarımı yapan ‘’Unknow Brand’’ ve sneakers’lara özel tailor shop  hizmeti ile stil ikonlarını bekliyor. Güçlü bir kimliğe sahip Fransız mücevher markası Unknow Brand ile birçok model tasarlayan marka, bu yıl çıkardığı koleksiyonu ile IKONIK severlerin tamamlayıcı parçalarından olacak.

Kendine özgü duruşu ile sadece mağaza olarak sınırlı kalmayan IKONIK STORE; takıya baktığında madenden fazlasını, kıyafete baktığında kumaştan fazlasını görenlerin vazgeçilmez adresi oluyor. Kendi hikayesini stiliyle anlatanların buluştuğu bir community olmayı hedefleyen aynı zamanda ayakkabı, çanta, mücevher ve giyim kategorilerindeki exclusive parçalarıyla dünyaca ünlü markaların sezonsuz ve zamansız ürünlerini bir araya getiren IKONIK STORE, tarzıyla fark yaratmak isteyenlerin yeni adresi oluyor.

Her sezondan en özel, en seçkin ürünlerin yer aldığı büyük bir kategori ve marka zenginliğine ev sahipliği yapacak IKONIK STORE, kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı ile kusursuz bir alışveriş deneyimi sunuyor.