Ariş Pırlanta, sonsuz aşk, tutku ve mutluluğu ifade eden Tamtur Yüzükleri, pırlanta severlerin beğenisine sunuyor.

Pırlantanın benzersiz ışığını en güzel şekilde ortaya koyan Tamtur Yüzükler sonsuz sevgiyi anlatırken, stil sahibi kadınların şıklığını da tamamlıyor. Farklı pırlanta kesimleri ile mücevher sever kadınların tercihi Tamtur Yüzükler, 2023 koleksiyonunda beyaz, kırmızı ve sarı altın montürlü seçenekleriyle Ariş koleksiyonlarında yerini aldı.

Sevgi, mutluluk getirdiğine inanılan, ‘Sonsuzluk Yüzüğü’ olarak da anılan ve çeşitli karat, renk, berraklık ve kesimlerde hazırlanan Tamtur Yüzükler hem taşıdığı anlam ile hem de yılın trendlerini yakalamak isteyenlerin seçimi olarak dikkat çekiyor. Gündelik hayatta bekarların da baş ve işaret parmaklarında kullanabilecekleri tamtur yüzükler, bu yılın gözde trendleri arasında yerini alıyor.

Pırlanta Tamtur farklı yüzükler ile de kombinlenebiliyor

Pırlanta Tamtur yüzük kullanıcıları yanına takacağı tektaş yüzükler ile de parmaklarını kombinleyebilir. Yüzükleri takarken iki pırlanta yüzüğün birbirini çizebilme ihtimali olduğundan takarken dikkat edilmesi gerekir. Bundan dolayı kalın tamtur yüzükler daha küçük pırlantalı tektaşlar ile ince tamtur yüzükler ise büyük pırlantalı tektaşlar ile kullanılmalıdır. Tamtur yüzükler ince alyanslar ile de şık bir kombin oluşturur.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.