Şansı, enerjisi ve cömertliği ile dikkat çeken Sheng Xiao’dan ilham alınarak geliştirilen yepyeni ve ikonik tonlardaki en çok satan ürünlerden oluşan koleksiyonumuz, bu yıla damga vuracak bir hediye seçeneği oluyor. APAC, M·A·C Makyaj Sanatı Kıdemli Müdürü Anton Zimin, “Yeni yıl, arkadaşlarınızı, sevdiklerinizi ve kendinizi hediyelerle mutlu etmek için mükemmel bir fırsattır” diyor. “Arkadaşlarınıza ve ailenize sevgi gösterin ve [sınırlı sayıda üretilen New Year Shine koleksiyonumuzu kullanarak] benzersiz bir görünüm elde ederek en iyi haliniz ile tanışın.”

Kültürel özgünlüğü ve son trendi bir araya getiren M·A·C, yeni yılın ikonik rengi olan kırmızıyı temsilen, en sevdiğimiz kırmızı ruj tonlarımızdan ikisi olan Chili ve Russian Red’i büyüleyici modernlikle yeniden tasarlıyor ve M.A.C Lunar Luck Yeni Yıl Koleksiyonunu öne çıkartıyor.

Dudakların dışında, Extra Dimension Skinfinish, Fix+, M·A·C Stack Maskara ve en çok satan Glow Play Blush tonlarımız, bu özel koleksiyonu çekici olduğu kadar pratik de yapıyor. “Her gün her olaya uyum sağlayan makyaj görünümleri yaratmak için koleksiyonun geri kalanıyla uyumlu bir şekilde çok yönlü ve modaya uygun tonlar içeren Eye Shadow x 8: Year Of Glam’i de denediğinize emin olun” -Zimin.

Bu olmazsa olmazların yer aldığı M.A.C Lunar Luck Yeni Yıl Koleksiyonu, özel kırmızı ambalajlara sahip. Zimin, “M·A·C her yıl çarpıcı bir yeni yıl koleksiyonu ortaya koyuyor” diyor. “Bu cesur, göz alıcı, şık ve çekici kırmızı ambalaja bayılıyorum.”

“Yeni yılı tüm şıklığınızla kutlarken kendinizi ve sevdiklerinizi sevindirin.” diye ekliyor Zimin. Şansınız parlasın!