Dünya trendlerini ince bir zevk ve işçilik ile harmanlayan, renklerin, dokuların ve ışıltıların adeta birbiriyle dans ettiği yeni sezon abiye koleksiyonu özel bir çekimle tanıtıldı. Yepyeni abiye modeller, sofistike bir çekimle taçlanarak Oleg Cassini kadınlarına romantik, heyecan dolu ve capcanlı dünyaların kapılarını aralamaya devam ediyor.

Yeni sezon abiye tasarımlarında öne çıkan modeller; uçuşan eteklere kondurulan minimal boncuklar, baharın gözde renkleri nar çiçeği ve morlara eşlik eden düşük omuzlar, kumaştaki ince ışıltılarla kendini gösteren koyu tonların çekiciliği oluyor. Saten ve kırmızının iddialı birleşimi Oleg Cassini dokunuşuyla fark yaratıyor.

Sezonun en sevilen trendlerinden sedefli payet tasarımlar adeta deniz kızı etkisi yaratarak canlılığı ve ışıltıyı seçtiriyor. Oleg Cassini’nin özgür ve cesur kadınları için etekte, sırtta ve göğüs kısımlarındaki yırtmaçlar en özel gecelerinde onları gecenin yıldızı yapıyor. Korseli tasarımlar vücudu eşsiz bir şekilde sararak mükemmeli ortaya koyuyor. Siyahın asilliğine halter yaka eşlik ederek şıklık ve zarafetin kodlarını işliyor. Oleg Cassini yeni sezonunda, her yaştan ve her tarzdan kadını kendi hikayesinin baş kahramanı yapmak için mağazalarına davet ediyor. Yeni abiye koleksiyonuna göz atmak ve mağaza randevusu almak için : https://www.olegcassini.com.tr