Moda dünyasının iki duayeni Ayşe Brav ve Pelin Kaya’nın hayalleriyle doğan, DNA’sında ve hikayesinde pozitif enerji taşıyan ve ışıltısıyla da bunu ortaya koyan BETTER DAYS, zamansız ve zarif şıklığın kodlarını yeniden belirliyor.

“Daha İyi Günler” anlamına gelen ve bu umudu da sahip olduğu ışıltıları ve zamansız zarif şıklığı ile ortaya koyan BETTER DAYS, davet, özel anlar, kutlamalar söz konusu olduğunda kadınların yeni vazgeçilmez tercihi olarak öne çıkıyor.

Uzun yıllardır moda dünyasının içinde yer alan Ayşe Brav ve Pelin Kaya’nın tüm bilgi birikimleriyle hayat bulan BETTER DAYS asla modası geçmeyen, zamansız, zarif şıklığı sergileyen tasarımları ortaya koyuyor. BETTER DAYS, trendlerden bağımsız ve zamansız şıklığa değer veren, kendi tarzıyla duruşunu ve yaşam tarzını ortaya koyan, zarif, şıklığı kadar konforuna da özen gösteren, seçimlerinde kalite, fonksiyon, konfor ve şıklık bütünlüğüne dikkat eden, her zaman pozitif enerjiye inanan ve enerjisiyle olumluyu çevresine yayan kadınlara hitap ediyor.

Toplamda 21 parçadan oluşan BETTER DAYS koleksiyonunda mini, midi ve maksi elbiselerin yanı sıra etek, bluz ve tulumlar yer alıyor. Dore ve lame yansımalarıyla adeta mücevher gibi ışıldayan BETTER DAYS tasarımlarında, ışıl ışıl parlayan kumaşlar, pullar, payetler, metal iplikler, baş rolü oynuyor. Kumaşlarda satenler, payet işlemeli kumaşlar, parlak kadifeler, krep satenler, parlak tüller öne çıkıyor. Tüyler, mücevher etkisindeki parlak taşlarla tasarlanan el işçiliği detaylar, dökümlü kuşaklar tasarımlara hareket katıyor. Kesimlerde ise degaje yakalar, tek omuzlar, drape kuplar, tek omuz askıları, derin V yakalar, straplezler dikkat çekiyor.

Sadece ışıltıya ve ışık oyunlarına odaklanan, deseni tercih etmeyen, efekt etkisini parıltılarıyla, kuplarıyla ortaya koyan bir duruş sergileyen BETTER DAYS’in bu ışıltısı marka DNA’sında yer alan pozitif enerjiyi temsil ediyor. BETTER DAYS, tasarımlarını giyen her kadına umut katıyor; mücevher gibi parlamalarını ve bu parıltıyla çevrelerine de enerji katmalarını sağlıyor.

https://betterdays.ist/