Kremsi yapısıyla tüm zamanların gözde ürünü Long Wear Cream Shadow Stick ile baharı karşılamaya hazır mısınız? Her sürüşte sevdiğiniz bitiş ve rengi sunan bu ürün, 29 farklı renk tonu ile baharın tüm renklerini kutluyor. 3 farklı bitiş ile hem gece hem de gündüz makyajlarında tek sürüşte sınırsız görünüm yaratan bu ikonik krem göz farı, bahar ayları için sevilen minimal, aydınlık ve ışıltılı güzellik görünümüne kavuşmanızı sağlarken pratik kullanımı ile favoriniz olmaya devam edecek.

İçeriğindeki formüller ile 24 saat kalıcılık sağlayan, gün boyunca akma, bulaşma, çizgilere dolma gibi sorunlar yaratmayan Long Wear Cream Shadow Stick, kusursuz, pürüzsüz ve hep daha fazlasını isteyen kadınlar için ideal!

Kış aylarında tercih edilen mat görünümün aksine bahar aylarında Bobbi Brown ürünleri ile doğal, hafif ve ışıltı dolu makyajlara hazırlanın!

Peki bahar aylarındaki makyaj görünümünüzü tamamlayacak diğer ürünlere de göz atmaya ne dersiniz?

: Besleyici ve nemlendirici formülüyle tüy kadar hafif olan Skin Full Cover Concealer, makyajınızı kusursuz hale getirecek! 16 saat boyunca kalıcılık ve yüksek kapatıcılığa sahip olan bu ürün pürüzsüz bitiş ile koyu halka, renk eşitsizlikleri ve cilt kusurlarını anında kamufle ederek cildinize canlılık ve doğallık katıyor.

Higlighting Powder Aydınlatıcı Pudra: Kusursuz, canlı ve ışıltılı bir makyaj için vazgeçilmez ürünlerden olan Higlighting Powder Aydınlatıcı, jel ve pudrayı bir araya getiren formülüyle canlı bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. İnci çizgilere dolmadan cilde yumuşak ve saf bir görünüm katan bu aydınlatıcı, istediğiniz doğal ışıltılı makyaj görünümüne kavuşmanızı sağlarken baharın aydınlık ve doğal güzellik portresini de vurguluyor.

Brightening Blush: Işıltı dozuna sizin karar verebileceğiniz, çok boyutlu renkleri ile yanaklarınıza doğal, aydınlık ve pembe bir parlaklık vererek anında ışıltılı bir görünüm yaratan Brightening Blush’ı çok seveceksiniz. Parıldayan tonları ile anında cildinizi aydınlatırken beyaz inci tozları yarı saydam bir parlaklıkla cildinize ışıltı katar. Bahar makyajlarının olmazsa olmaz özelliği doğallık ve canlılığı Brightening Blush ile kusursuz bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Luxe Lip Color Ruj: New York City’den ilham alınarak tasarlanan Luxe Lip Color rujlar mevsim fark etmeksizin dudaklarınızın canlı, nemli, pürüzsüz aynı zamanda Lüks görünmesine olanak sağlıyor. Kremsi formülü, zengin pigmentasyonu ile tek sürüşte istediğiniz çarpıcı dudaklara kolay bir şekilde ulaşırken saten bitişi aydınlık ve canlı makyajlarınıza farklılık katacak! Bunların yanı sıra koyu tonlardan doğal pastel tonlara kadar geniş bir renk skalasına sahip olması da bahar aylarında hem gece hem de gündelik makyajlarınıza eşlik etmesine olanak sağlıyor.