Yumoş Extra yumuşatıcı serisinin yeni ürünü Yumoş Extra Şakayık ile şakayık çiçeğinin muhteşem kokusu giysilerde kalıyor.

Giysilerin dokusunu ve canlılığını uzun süre koruyan Yumoş; uzmanlarla geliştirilen özel formülüyle giysilerde kalıcı ve ferah bir koku bırakan konsantre yumuşatıcı serisi Yumoş Extra’ya yeni bir ürün daha ekledi. Serinin yeni ürünü Yumoş Extra Şakayık, Yumoş’un giysi bakım uzmanlığını şakayık çiçeğinin muhteşem kokusuyla bir araya getiriyor.

Yumoş Extra Şakayık; içerdiği Pro-Care teknolojisiyle giysilerin renklerini ve canlılığını korumasını, renk uzmanlarıyla geliştirilen renk kilidi özelliğiyle giysilerin renklerinin daha uzun süre yeni gibi kalmasını sağlıyor. Hassas cilde sahip kişilerim de güvenle kullanabileceği Yumoş Extra Şakayık, kumaş uzmanlarıyla geliştirilen doku koruma özelliğiyle giysi liflerini sararak, giyme ve yıkama sırasındaki yıpranmayı engelliyor. Bu sayede yumuşaklık, hızlı kuruma ve kolay ütüleme imkânı veriyor.

Yumoş Extra Şakayık, ulusal ve yerel marketlerde ve e-ticaret kanallarında satışa sunuluyor.

Hassas ciltler için de uygun Yumoş Extra serisinin yeni ürünü Yumoş Extra Şakayık ile kalıcı koku ve ferahlık hep giysilerinizle kalsın!