Fransız güzellik markası Lierac Laboravutarları’nın özel olarak geliştirdiği Hydragenist Serisi, kurumuş veya nemini kaybetmiş ciltleri derinlemesine nemlendirerek ışıltısını geri kazandırıyor. Gençliğin ve tazeliğin formülünü sunan Hydragenist Serisi; Nemlendirici ve Işıltı Veren Serum, Nemlendirici ve Işıltı Veren Krem, Nemlendirici ve Işıltı Veren Jel Krem, Nemlendirici ve Işıltı Veren Göz Çevresi Bakımı’ndan oluşuyor. 

Serinin lansmanını parlak ve ışıltılı bir cilde sahip olan Burcu Özberk yapıyor. 

Pürüzsüz ve canlı bir cilde sahip olmak için gerekli en temel kişisel bakım aşaması, cildin nemini geri kazanması ve bu nemi korumasıdır. Nemsiz kalan ciltte gerginlik hissi, mat ve konforsuz bir görünüm ve belirginleşen ince çizgiler oluşur. Cildin nemlenmesini sağlayan 3 doğal mekanizmayı oluşturan nem sirkülasyonu, nem tutucular ve nem bariyerindeki işlev bozuklukları cildin kurumasına, parlaklığını yitirmesine sebep olur ve ince çizgilere yol açar.

Lierac Laboratuvarları’nda üretilen Hydragenist Serisi, içeriğinde bulunan ekstremofil özel ferment ile nem stoğunu yeniler, nem sirkülasyonunu arttırır, bozulan nemlendirme mekanizmalarını onararak cildin her katmanda benzersiz bir şeffaflıkla parlamasını sağlar, daha sağlıklı bir görünüme kavuşturur.

Bu eşsiz seri Nemlendirici Serum, Nemlendirici ve Işıltı Veren Krem + Yeniden Dolum Şişesi, Nemlendirici ve Işıltı Veren Jel Krem + Yeniden Dolum Şişesi, Nemlendirici ve Işıltı Veren Göz Çevresi Bakımı’ndan oluşuyor. %98’e varan doğal kaynaklı içeriğe sahip olan serinin ürünleri; vegan, silikon içermiyor ve hassas ciltler dahil herkese hitap ediyor.

Genç ciltler için yüksek nem sağlayan Hydragenist Serisinin yüzü ise cildinin ışıltısıyla tanınan ünlü oyuncu Burcu Özberk oldu.  Özberk, cilt bakım rutinine eklediği Hydragenist Serisi’nin lansmanında yer alıyor.

Lierac Hydragenist Nemlendirici ve Işıltı Veren Serum:

%98 doğal kaynaklıdır ve silikon ile fenoksietanol içermez. İçeriğinde bulunan moleküler bileşen sayesinde nem kaybını sınırlar, kademeli olarak cildi nemlendirir ve derinlemesine nemlendirme sağlar.

Fiyatı: ₺959,00

Lierac Hydragenist Nemlendirici ve Işıltı Veren Krem + Yedek Kapsül: 

Silikon ve fenoksietanol içermez ve %98 doğal kaynaklıdır. Ultra hassas yapısı ve içeriğinde bulunan nemlendirici ferment, hyaluronik asit ve shea yağı sayesinde cildi anında nemlendirir, derinlemesine besler, cildi rahatlatır, dolgunlaşır ve cilde ışıltı verir.

Fiyatı: ₺889,00 – (Yedek Kapsül: ₺649,00)

Lierac Hydragenist Nemlendirici ve Işıltı Veren Jel Krem + Yedek Kapsül:

%98 doğal kaynaklıdır ve yapısı, fenoksietanol ve silikon içermez. Ultra hafif dokusuyla düzenli kullanımda cildi canlandırır, uzun süreli nemlendirme sağlar ve dolgunlaştırır. İçeriğinde bulunan bambu pudraları  ciltteki fazla sebumu emer böylelikle cildi matlaşır. İstenmeyen yağlı cilt görüntüsünü yok eder.

Fiyatı: ₺889,00 – (Yedek Kapsül: ₺649,00)

Lierac Hydragenist Nemlendirici ve Işıltı Veren Göz Çevresi Bakımı: 

Silikon, Fenoksietanol ve Pegs içermeyen yapısı ile %96 doğal kaynaklıdır. Cildin nemlenmeyi sağlayan doğal mekanizmasını aktive ederek yeniden programlar ve böylelikle uzun süreli nemlendirme sağlanmış olur. İçeriğinde bulunan kafein sayesinde ödem atıcı etkisi vardır, mikro sirkülasyonu arttırarak cilde aydınlık bir görünüm verir.

Fiyatı: ₺689,00