Saten tasarımlar, kolları saran tüller, düşük omuzlar, çiçek motifleri ve straplez duruş sezonda öne çıkıyor.

Zarif tasarım çizgisiyle her sezon trendleri belirleyen Oleg Cassini kreatif direktörü Viola Chan, bu sezon da her tarzdan ve bedenden kadını en özel gününde hayallerine kavuşturuyor. 10 yılı aşkın süredir markanın kreatif direktörlüğünü üstlenen Viola Chan, sezonun gelinlik trendlerini açıklıyor.

Viola Chan, yeni sezonu tasarlarken tüllerin romantikliğini kullanıyor. Kolları incecik saran transparan tüllere eşlik eden güpürler ve çiçek desenleri, dar kesim inen tül eteklerle birleşiyor. En sevilen modellerden düşük omuzlar yeni sezonda öne çıkıyor. Viola Chan, yine transparan tüllerin çiçek motifleriyle birleştiği, göğüs kısmını sımsıkı sararak hatları ortaya çıkaran cesur tasarımların trendlerde yerini alacağını söylüyor. Gelinlerin vazgeçilmezi tüller, kolları boydan boya sararak romantik bir görünüm sağlıyor. Göz alıcı kabarık eteklerin özel çiçek motifleriyle adeta dans ettiği tasarımlar gelinleri bir masal prensesine dönüştürüyor.

Viola Chan, yarattığı tasarımlarında en sevilen modellerinden, minik çiçek motifleriyle sarılı gelinliklerin, çiçek bahçesi hissi yaratarak bahar gelinlerinin en sevdiği modellerden olduğunu söylüyor. Satenin asilliği straplez duruşla bir araya gelerek modern gelini yaratıyor. Sade tasarımları sevenlerin en çok tercih edeceği model olan saten kesimler, sırttaki büyük kurdele ile ihtişamını ortaya koyuyor. Düşük omuzlara bol kesim kolları saran tüller eşlik ederek modern prenses hissi yaratıyor. Oleg Cassini kreatif direktörü Viola Chan, tasarım sürecinde gelinlerin en özel gününde şıklığı kadar kendilerini rahat ve güvende hissedecekleri kalıplar tasarlıyor.

Yeni sezon Oleg Cassini modellerine göz atmak için:  https://www.olegcassini.com.tr/yeni-sezon-gelinlikler