Deri modası denilince akla ilk gelen marka olan DESA, İtalyan modası ve özenli el işçiliği ile tasarladığı 2023 İlkbahar-Yaz ayakkabı koleksiyonuyla adından söz ettiriyor. Düz, spor, platformlu sandalet ve terlik, babet, takunya ve daha birçok İtalyan esintisine sahip üründen oluşan koleksiyon farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

 

Baharın gelişi ve sıcak yaz güneşiyle cıvıl cıvıl renklere geçiş, mevsim değişikliğinin verdiği enerji ile yenilenme arzusu yaratıyor. Dolabınız için kaliteli ve farklı ürün arayışınıza girdiyseniz, bu sezon DESA’nın İtalyan işçiliğine sahip yeni sezon ayakkabıları dolabınızda geniş yer alacak!

Sezonun trendi platform topuklar, minimal babetler, takunyalar ve birçok star parçanın İtalyan işçiliği ile birleştiği koleksiyon, tarzınıza çarpıcı bir dokunuş katacak. Hasır ve rafyadan üretilmiş modelleri de içinde barındıran koleksiyon; avokado yeşilinden sarıya ve pembeye uzanan çarpıcı yaz renkleriyle geniş bir model yelpazesi sunuyor.

DESA’nın 90’lar modasını tekrar gündeme getirdiği retro-modern tarzdaki koleksiyonu yaz renkleriyle bütünleşiyor. İtalyan kalitesini hem tasarımlarda hem de işçiliğinde hissedeceğiniz bu özel koleksiyonun her bir parçası tarzınıza ilham katmak için görücüye çıkıyor.

Siz de stilinizi DESA tasarımlarıyla birleşen İtalyan imzasıyla tamamlamak istiyorsanız DESA mağazalarını veya desa.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.