Ariş Pırlanta, yaz mevsimine özel tasarladığı sıcak renklerin yer aldığı kolye, bileklik ve yüzükler ile sezona hızlı bir giriş yapıyor.

Mücevher sektörünün öncü markası Ariş Pırlanta, sezonun renkleri ile yaz mevsimine sıcak bir giriş yapıyor. Ariş Pırlanta’nın dokunuşu ile yeniden yorumlanan farklı modellerin canlı, göz alıcı ve ihtişamlı görünümleri ile bu yaz gözleri üzerinize çekecek.

2023 renkleri ile tarzınızı ortaya koyun

Mücevherlere şekil veren ustaların eli ile hazırlanan altın ve pırlanta tasarımlar sezonun canlı renkleri ile hayat buluyor. Şeftali Tonları, Turunçgil, Koyu Kırmızı, Pembe, Sarı, Yeşil ve Mavi gibi 2023 renklerin yer aldığı tasarımlar ile bu yaz tarzınızı ortaya koyacaksınız. Şık tasarımları ile ışıltınızı tamamlayacak yüzükler, broşlar, kolye ve küpeler bu yaz tüm mutlu anlar için en şık seçenek olarak www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor.

Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.