LA MER BLUE HEART

Birçoğumuz için okyanus, uzaklardaki kıyı şeritlerinde sessizce yankılanan bir arka plan sesi olarak var. Bizse denizden doğan ve gücünü yosunun kendi kendini yenileme özelliğinden alan bir marka olarak, onların ihtiyaçlarını yakından dinlemeye ve hikayesini dünyayla paylaşmaya kararlıyız.

DENİZDEN CİLDE 

Sınırlı sayıda üretilen Blue Heart Crème de La Mer’in içinde de, ikonik nemlendiricimize cilt yatıştırıcı özelliğini veren deniz kaynaklı bileşenlerin kombinasyonu yer alıyor. Dev Deniz Yosunu’nun yenileyici enerjisiyle dolu özel koleksiyon tasarımı keşfedin!

Bu özel Blue Heart Crème de la Mer satın alımınız La Mer’in bağışlarını etkilemez.

Bugün La Mer’in içeriğindeki deniz bitkilerinin %90’dan fazlası sorumlu bir şekilde elde ediliyor*

*2021 mali yılında satın alınan hacme göre Deniz Yosunu, Deniz ve Sahil Bitkileri ve Deniz Fermentleri dahildir.

TÜRKİYE’DE DENİZLE BULUŞAN PROJELER

Denizden ilham alarak cildi iyileştiren La Mer, Deniz Temiz Derneği/ TURMEPA ile bir araya gelerek denizlerimizin temiz kalmasına katkıda bulunuyor.

Türkiye’de TURMEPA ile bir araya gelen marka, haziran ayında ELCA Kozmetik şirket çalışanları ile yapılacak ilk kıyı temizliği etkinliğinde TURMEPA ile uzun dönemli yolculuğunu başlatıyor. Böylelikle La Mer, kıyı ve denizlerin korunması yönünde bilinci arttırmak ve gelecek nesillere temiz denizler bırakmak adına yapılan çalışmaları desteklediğini bir kez daha gösteriyor.

LA MER BLUE HEART OCEANS FUND

Gelecek nesiller için dünya genelinde deniz yaşam alanlarının korunmasına yardımcı olmaya kararlıyız. Bu amaçla, okyanusu koruma taahhüdümüzü paylaşan kuruluşları desteklememize yardımcı bir kaynak olan La Mer Blue Heart Oceans Fund’ı başlattık.

EARTHECHO INTERNATIONAL

EarthEcho’nun OceanEcho 30X30 girişimi, 2030 yılına kadar okyanuslarımızın %30’unu korumak için küresel bir gençlik hareketi oluşturmayı hedefliyor. Kilit bölgeler arasında Galapagos, Antartika, kıyı Kaliforniya ve güneydoğu Florida yer alıyor. Bunların yanı sıra plastik poşet kullanımını azaltma amacıyla Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yerel topluluklarla çalışarak Future in the Bag kampanyasını başlattık.

GREENWAVE

GreenWave, iklim değişikliğinden doğrudan etkilenen balıkçılar, yerli gruplar ve diğer kısıtlı kaynaklara sahip kıyı toplulukları ile ortaklık kurarak Kuzey Amerika’da yenilenebilir okyanus çiftçiliği modelini düzenliyor. Biz de La Mer olarak bir hibe ile, önümüzdeki on yıl içinde bir milyon dönümlük yenileyici ürün ekme hedeflerini destekliyoruz.