Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam Koray Avcı ile sevenlerini ağırladı.

HER TARZDAN MÜZİK, KORAY AVCI’YLA BOĞAZ’DA YANKILANDI

2 saat süren konserine “Masum Değiliz”parçası ile başlayan başarılı sanatçı, repertuvarında farklı tarzlardan şarkılara yer vererek sevenlerine geniş bir müzik yelpazesi sundu. Enerjisi ve performansı ile unutulmaz bir geceye imza atan ünlü sanatçı, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde fırtına gibi esti. Binlerce hayranıyla gece boyunca şarkılarını söyleyen Koray Avcı, unutulmaz eserlerin yer aldığı potpurisiyle arabesk rüzgârı estirdi, oyun havalarıyla hayranlarını yerine oturtmadı. Müzik şölenine ‘Adaletin Bu Mu Dünya’, ‘Hoşgeldin’, ‘Aşk Sana Benzer’  şarkılarıyla devam eden başarılı sanatçı, performansıyla müzikseverleri kendine hayran bıraktı. Birbirinden farklı şarkıları kendine has yorumuyla seslendirmesi bir yana sahnede anlattığı hikâyeleri ve samimi tavrıyla gönülleri feth etti.

KORAY AVCI SÜRPRİZİ!

Önümüzdeki günlerde yayınlanacak, sözü ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısı “Yan” ı ilk kez seslendirerek Kuruçeşme seyircisine sürpriz yapan sanatçı büyük alkış aldı.

SAHNEDEN HAYRANLARININ YANINA İNDİ

Başarılı sanatçı, binlerce kişinin katıldığı konserde sahneden inerek, şarkılarının bir kısmını sevenlerinin yanında seslendirdi. Koray Avcı’nın bu samimi yaklaşımı geceye renk kattı.