Yeni gülsha Gül Yolculuğu setimiz ile sizi gül bahçelerine götürecek etkili ve doğal cilt bakım rutininizi yanınızda taşıyın!

İçeriğinde bulunan Gül Tozu ile cildinizi arındırın, Güzellik Misti ile tazelenin; Gül Özlü Gençlik Kremi, Gül İksirlerimizden seçeceğiniz bir tanesi ve Gül Özlü El Kremi ile cildinizi beslerken tam bir nemlendirme sağlayın.

Güzellik Misti 100 ml

Nemlendirici Hyalüronik Asit

Pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cilt için ince çizgilerin görünümünü azaltan, cildi dolgunlaştıran ve cilt elastikiyetini artıran hyalüronik asit içerir. Cildin nemli tazelenmiş ve yumuşacık kalmasını sağlar.

Ayçiçeği Filizleri ve Peru Tara Taninlerinden Elde Edilen Ödüllü Çoklu Koruma Aktifi

Hava kirliliği ve sürekli ekran kullanımı kaynaklı mavi ışığın oksidatif etkilerine karşı çoklu koruma sağlayan ödüllü bir aktif içerir. Ayçiçeği filizleri ve Peru tara taninlerinden elde edilen ECOCERT sertifikalı bu aktif, C vitamini kadar güçlü ve yeşil çaydan daha fazla antioksidan koruma sağlar. Hava kirliliği ve mavi ışık ciltteki kolajen yapıyı bozabilen serbest radikallerin oluşumunu tetikler. gülsha Güzellik Misti, bu serbest radikallerle savaşarak ciltteki kolajeni korumaya yardımcı olur.

Değerli gülsha Tam Gül Suyu

İçeriğindeki vitamin, mineral ve esansiyel yağ asitlerince zengin tam gül suyu, gözeneklerin görünümünü azaltırken cildinize ışıltı katmaya yardımcı olur.

Arındırıcı Gül Tozu 45gr

Bu nazik ama güçlü etkili temizleme ürünü, cildinizi tahriş etmeden günlük kullanabileceğiniz bir exfolianttır. %95,1 doğal kaynaklı geliştirilmiş formülü ile kirleri çözer, cildi pürüzsüz ve parlak hale getirir. İçeriğinde bulunan anti-aging özelliklere sahip gül esansiyel yağı ve pembe kil ile cilt tonunuzu eşitler ve cildinizi arındırır. Doğal kokusu ile rahatlatıcı bir etki yaratır. Cildi kurutmadan pürüzsüz ve parlak bir görünüm sağlar.

Gece Gül İksiri 20 ml

Ciltte oluşabilecek kırışıklıkları ve sarkmaları önlemek için hyaluronik asit ile harmanlanmış gül esansiyel yağı içerir. Yaşlanma karşıtı etkili peptid karışımı ile zenginleştirilmiş olan gülsha Gece Gül İksiri, cilt elastikiyetini artırmaya yardımcı olur.

Gül Özlü Gençlik Kremi 30 ml

gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi cildinizin mükemmelliği için bütünsel bir çözüm sunuyor. Kuvvetli anti-aging özelliği ile bilinen yoğun orandaki esansiyel gül yağı ve gülsha Tam Gül Suyu içeriği ile güçlendirilmiş yeni kremimiz, cildinize ışıltı verir, onu yatıştırır ve pürüzsüzleştirir. İçeriğindeki nemlendirici aktif hyaluronik asit sayesinde cildiniz tazelenir ve esneklik kazanır. Kolay emilen hafif formül, ciltteki lekelerin görünümünü azaltır, daha eşit bir cilt tonu sağlar. JSH Hamilton Laboratuarı testine göre kullanıcıların %100ü bu ürünü kendi kullandıkları cilt bakımı ürününe tercih ediyor. %96sı ciltlerinin daha yumuşak, daha pürüzsüz, daha sağlıklı ve sakin göründüğünü; %92si cildinin daha iyi nemlendiğini ve cilt tonunun eşitlendiğini; %84ü cildinin daha parlak, dolgun ve daha sıkı olduğunu belirtiyor.

Gül Özlü El Kremi 30 ml

gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi , değerli gül esansiyel yağı içeren %99.8 doğal kaynaklı aktif bileşenlerin özel bir karışımıdır.

Ellerinizi nemlendirirken besleyen gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi içeriğindeki Jojoba yağı, Avokado yağı, Aloe vera özü ile harmanlanmış gül esansiyel yağı ile cilt bariyerini güçlendirerek cildinizin kendini onarmasına yardımcı olur.

Kolayca emilen ince yapısı ve rahatlatıcı kokusu ile hem ellerinizi hem de sizi ferahlatır, ellerinizi ve tırnak etlerinizi yumuşacık yapar.

Avantajlı fiyatı ve özel tasarım çanta hediyesiyle ‘gülsha Gül Yolculuğu’ seti, seyahatlerinizde size tam bir cilt bakım deneyimi sunuyor.