Next-Microbiome Ailesi’nin yeni üyesi Probiome-Novo; içeriğindeki yeni nesil probiyotik Akkermansia muciniphila sayesinde ağız ve sindirim sistemi sağlığını destekleyerek, ağız kokusu, çürük ve candida enfeksiyonunu önlerken; resveratrol ve ginseng ile bağışıklık sistemini destekliyor ve enerji seviyesini artırıyor.

Modern hayatın getirdiği endüstriyel beslenme ve kimyasallar, yıllar içerisinde ağız mikrobiyotasını negatif olarak etkiliyor. Next-Microbiome ailesinin özel olarak geliştirdiği ‘Probiome-Novo’, yeni nesil probiyotik Akkermansia muciniphila başta olmak üzere, Lactobacillus ve Bifidobacterium gibi geleneksel probiyotikler ve prebiyotik içeriği sayesinde, ağız mikrobiyotası başta olmak üzere tüm sindirim sistemi sağlığının korunmasına ve desteklenmesine yardımcı oluyor. ‘Probiome-Novo’ doğduğumuz andan itibaren probiyotik özellikleri olan yüzlerce çeşit bakteriyle donatılmış olan ağız mikrobiyotasındaki dengeyi yeniden sağlayarak ağız kokusu ve çürük oluşumunun önlenmesine yardımcı oluyor. Ayrıca ağız içinde meydana gelen candida enfeksiyonunun kontrol altına alınmasına da destek sağlıyor.

Ağız ve sindirim sistemi sağlığı için etkili çözüm

Probiome-Novo, içeriğinde bulunan antioksidan kapasitesi yüksek resveratrol sayesinde bağışıklık sistemini destekliyor ve ginseng içeriği sayesinde enerji seviyesi yükseltilerek ruh halinin pozitif yönde etkilenmesine yardımcı oluyor.

Next-Microbiome ailesinin uzun çalışmalar sonucunda geliştirdiği Probiome-Novo; hem ağız mikrobiyotasının sağlıklı kalmasına destek oluyor, hem de bağırsak mikrobiyotasına pozitif yönde etki ediyor. Probiome-Novo, ağız ve sindirim sistemi sağlığı için etkili bir çözüm sunuyor.