Beymen Club 2023 Yaz Koleksiyonu, ilhamını denizlerden alan marin temasıyla sıcak yaz sezonunu enerjik ve özgür bir tavırla karşılıyor.

Sıcak kıyılardan ilham alınan yaz ruhu, mavi, kırmızı ve beyaz tonlardaki tasarımlar ve yazın zarif silüetlerinde hayat buluyor. Çini ve fırça darbelerinden esinlenen desenlerle güçlenen şortlu takımlar, volan detaylı elbiseler, çizgi oyunlarıyla zenginleşen triko, gömlek ve poplin elbiseler Beymen Club kadınının şık tarzına ferah bir dokunuş katıyor.

Yaz gardırobunun en güçlü oyuncusu keten gömlekler, Beymen Club erkeğinin sahil stilinin en önemli tamamlayıcıları oluyor. Mevsimin dinamizmini hissettiren grafik desenlerle zenginleşen mayolar, sıcak yazı müjdeliyor. Mavi ve nar çiçeği renginin hakim olduğu teknik baskılı tshirt’ler ve çizgili trikolar yaz akşamlarında marin ilhamlı silüetlere bütünlük katıyor.

Sıcak yazın özgür ve dinamik ruhuna ferah bir pencere açan marin temasının en güçlü izdüşümleri, Beymen Club mağazalarında ve www.beymenclub.com adresinde sizleri bekliyor.