Akdeniz ikliminin kendisini hissettirdiği Türkiye’de sıcaklar, cilde olumsuz etki edebiliyor ve güneş kaynaklı sorunlar, en sık karşılaşılan cilt problemleri arasında başı çekiyor. Diğer yandan güneş ışınlarının ciltte oluşturacağı zararlı etkilerden korunmak, genç ve sağlıklı bir görünüm için son derece önem taşıyor. Vichy’nin uzun vadeli sağlıklı cilt için dermatologlar ile geliştirdiği güneş bakım serisi Capital Soleil, cilde yüksek güneş koruması sağlıyor. Capital Soleil ailesinin üyeleri UV-AGE DAILY, UV-CLEAR ve Bronzlaştırıcı Solar Water SPF50, yaz boyunca güneş korumasını bir adım ileriye taşıyor.

Gelişmiş UVA ve UVB koruması için: Capital Soleil UV-AGE DAILY

 Capital Soleil ailesinin üyelerinden UV-AGE DAILY, gelişmiş bir UVA ve UVB SPF50+ koruması sağlarken aynı zamanda UV kaynaklı yaşlanma belirtilerine etki eden, çok hafif dokulu foto yaşlanma karşıtı güneş koruması sunuyor. Niasinamid, peptit ve probiyotik türevleri içeren formülüyle koyu leke görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor1.Yağlı his ve beyaz iz bırakmayan dokuya sahip UV-AGE DAILY, hassas ciltler üzerinde, dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında test edildi.

Yağlı ciltler için gözenek ve cilt kusuru karşıtı güneş koruması: Capital Soleil UV-CLEAR 

Günlük maruz kalınan UV ışınları, ciltteki yağlılığı ve cilt kusurlarını şiddetlendirebiliyor. Capital Soleil serisinin en yeni üyesi UV-CLEAR, karma ve yağlı ciltler için gelişmiş UVA, UVB SPF 50+ koruması sunarken, ciltte 12 saat yağlanma kontrolü sağlıyor4. Hafif formülü, cilt kusurlarının görünümünü azaltmak için salisilik asit ve niasinamid ile zenginleştirilen UV-CLEAR, cilt kusurlarının görünümünü %66 azaltıyor3. UV-CLEAR’ı deneyenlerin %97’sinde gözenek görünümü azalmıştır4.

Bronzluğun süresini 1 ay uzatıyor: Capital Soleil Bronzlaştırıcı Solar Water SPF50

Formülü yenilenen Capital Soleil Bronzlaştırıcı Solar Water SPF50, içerdiği beta carotene ve E vitamini ile bronzluğun süresini 1 ay uzatıyor2. Ciltteki aydınlık bronzluğu korurken, cilt tonunu da eşitliyor. Yüksek UVA ve UVB koruması, uzun UVA ve antioksidan koruma sağlayan spreyin görünmez, yağlı his bırakmayan, tere ve kuma dayanıklı, su gibi hafif hipoalerjenik formülü dermatolojik olarak test edildi.

Capital Soleil ailesinin üyeleri UV-AGE DAILY, UV-CLEAR ve Bronzlaştırıcı Solar Water SPF50’yi güneşe çıkmadan hemen önce uygulayabilir, her iki saatte bir veya yüzdükten sonra yenileyebilirsiniz.

Capital Soleil UV-AGE DAILY 40 ML İçin Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 524.90 TL

Capital Soleil UV-CLEAR 40 ML İçin Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 524.90 TL

Capital Soleil Bronzlaştırıcı Solar Water SPF50 200 ML İçin Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 419.90 TL

1 -%27 koyu leke pigmentasyonu, klinik çalışma, 43 kadın, 56 gün boyunca günlük uygulama.

2 Kişisel değerlendirme, 107 kişi, ürünün normal kullanım koşullarında 14 gün boyunca uygulandıktan sonra, güneşe çıkmadan ve ürün uygulamadan geçen 1 ay

3 Klinik skorlama, 34 kişi, 56 gün boyunca günde 1 uygulama

4 Kişisel değerlendirme, 105 kadın, 4 hafta