Kemerburgaz Kent Ormanı’nın kalbinde müzikseverlere şehrin stresinden uzak konser ve etkinlik deneyimleri sunan YBY Woods, Yıldız Tilbe ile heyecanla beklenen bir konsere imza atıyor. Dillerden düşmeyen, gönüllere kazınan pek çok şarkının söz yazarı usta sanatçı Yıldız Tilbe, İstanbul’un en büyük sahnesinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 11 Ağustos Cuma günü eğlenceli aktivitelerle kapılarını 15.00’te açacak YBY Woods’ta konser ve etkinlik biletlerine Biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.

Gökyüzünün altında, ormanın içinde sunduğu sanat ve eğlence deneyimleriyle şehir yaşam kültürünün zenginleşmesine odaklanan YBY Woods, sahnesinde ağırladığı büyük isimlerle heyecan yaratmaya devam ediyor. Orkestrasına enstrüman gibi sesiyle eşlik eden Yıldız Tilbe’nin gökyüzünün altında hayranlarıyla buluşacağı konsere geri sayım başlıyor.

1990’lı yıllardan itibaren Türkiye’deki herkesi kalemiyle, sesiyle ve müziğiyle etkileyen, şarkılarıyla dillerden düşmeyen Yıldız Tilbe 11 Ağustos akşamı İstanbul’un en büyük sahnesi YBY Woods’ta sahne alıyor.

Konserden önce misafirlerine gün boyu eğlenceli etkinlikler sunan YBY Woods 11 Ağustos Cuma günü kapılarını 15.00’te açıyor. 21.00’de gerçekleşecek konser için biletlere Biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.

YBY Woods ayrıcalıklarıyla misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor

Konserden önce insanları keyifli aktivitelerin beklediği YBY Woods her gün kapılarını 15.00’te açıyor; 7’den 70’e herkes için ormanın içinde eğlenceli bir gün sunuyor. 0-12 yaş arası için girişin ücretsiz olduğu YBY Woods’a dileyenler kendi sandalyesini, içeceğini, can dostu evcil hayvanını da yanında getirebiliyor. Ailesiyle, arkadaşlarıyla doğanın, ormanın içinde gönlünce güzel vakit geçirebiliyor.

Yaşadıkları deneyimin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser deneyimleri yaratmaya devam ediyor.