Okul alışverişinin değişmeyen adresi LC Waikiki, farklı yaş grupları için özel olarak hazırladığı “Okula Dönüş Koleksiyonu” ile hem öğrencileri hem de aileleri fırsat dünyasında ağırlıyor. Okul üniformalarının vazgeçilmez parçalarından, şık ve rahat okul giysilerine; sırt çantalarından suluklara kadar her detay düşünülerek oluşturulan koleksiyon, sevilen karakterlerin yer aldığı lisanslı ürünleriyle de çocukların yüzünü güldürüyor.

Okula dönüş zamanı yaklaşırken, ailelerin ve öğrencilerin aradığı okul ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla sunan LC Waikiki, yepyeni koleksiyonunu satışa sundu. Polo yaka tişörtlerden, hırkalara; pantolonlardan, eteklere; eşofmanlardan, okul eşyalarına kadar geniş bir yelpazede yer alan ürünler, şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. LC Waikiki, çocukların ve gençlerin okula dönüş heyecanına ortak olmak için özenle seçilen malzemelerle üretilen ürünleriyle güvenli ve konforlu bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Koleksiyonda özellikle lisanslı ürünler öne çıkıyor. Çocukların sevdiği Disney’in özel kahramanlarıyla birlikte, Barbie, Tom&Jerry, Batman, Spiderman, Avengers ve daha birçok sevilen karakterin baskılı giyim ürünleriyle çocuklar, okulda tarzlarını yansıtmanın keyfini yaşıyor.

Okula dair bütün ihtiyaçlar LC Waikiki’de

LC Waikiki’nin Okula Dönüş Koleksiyonu, her yaş grubu için özenle hazırlanmış zengin çeşitlilikteki okul eşyalarıyla öğrencileri yeni bir okul yılına hazırlıyor. Geniş iç hacimli ve ergonomik omuz askılı okul çantaları, sızdırmaz özellikli suluklar ve beslenme çantaları, renkli ve farklı boyutlardaki kalemlikler koleksiyondaki öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca, öğrencilerin tarzını yansıtan lisanslı karakterlerin yer aldığı baskılı okul eşyaları da koleksiyona renk ve eğlence katıyor. Spor ayakkabılardan klasik okul ayakkabılarına kadar çeşitli seçeneklerle öğrencilere rahatlığı ve stili bir arada sunan LC Waikiki, eğitim hayatını daha keyifli ve konforlu hale getirmeyi hedefliyor.