Başta Quincy Jones olmak üzere SZA, Paloma Elsesser, Amber Valletta ve Devon ile Steve Aoki dahil beş ikonik Amerikalı ailenin farklı kuşaklarından oluşan bir kadro kampanyada rol alıyor. 

Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger, Sonbahar 2023 için aileye yönelik kapsayıcı bakış açısını; kırmızı, beyaz ve lacivert DNA’sını ve modern Amerikan tarzına iyimser yaklaşımını yeniden yorumlayan bir kampanyayla markanın köklerine geri dönüyor. Quincy Jones, SZA, Paloma Elsesser, Amber Valletta ve Devon ile Steve Aoki, farklı kuşakları kucaklayan aileleri ve arkadaşlarıyla zamansız prep stiller ve klasik Amerikan tarzıyla tanımlanan yeni TOMMY HILFIGER Sonbahar 2023 koleksiyondan parçalarla kampanyada görülüyor.

“Bu kampanyada aileye odaklanarak markamızın aidiyet ve kapsayıcılık değerlerini coşkuyla kutluyoruz,” diyen Tommy Hilfiger şöyle devam etti: “Derin bağları ve daima birbirlerini desteklemeleri nedeniyle bana sevdiklerimle güçlü ilişkilerimi hatırlatan, benzersiz yeteneklere sahip arkadaşlarımdan ve ailemden oluşan bir kadroyu bir araya getirdik.”

Sonbahar 2023 koleksiyonu kırlara kaçışlardan ve TOMMY HILFIGER’ın klasik Amerikan tarzı temel prep stillerinden ilham alan modern stil vizyon sunuyor. Koleksiyonun kalbinde dış giyim yer alırken New York şişme kabanımız cesur marka detayları, canlı renkleri ve oversize şekilleriyle 90’larda gençlik kültürlerinin dikkatini çeken dönemin orijinal şişme kabanlarına modern bir yaklaşım getiriyor. Markanın imzası niteliğindeki orijinal Tommy ekose desen, kırmızı, beyaz ve lacivert teması, marka renklerinde çizgiler ve TH Monogram gibi miras stiller ve arşivden alınan siluetler, çağdaş bir bakış açısıyla güncelleniyor.

Aileleri doğal ortamlarında yakalayan kampanya kişiliklerinin, etkileşimlerinin ve çevrelerinin zenginliğini görsellere yansıtıyor. Dostluklar, topluluklar ve kültürler, bir iyimserlik ve ortak coşku hissini kucaklayan samimi, kişisel portrelerde bir araya geliyor.

Quincy Jones ve ailesi 

Efsanevi yapımcı Quincy Jones, 28 GRAMMY Ödülü® kazanmış bir müzik ikonudur. Uzun yıllardır kültür, müzik ve stil alanında öne çıkan Quicy Jones ve aile üyelerinin TOMMY HILFIGER markasıyla bağları geçmişten günümüze devam ediyor. Jones’un kızı Kidada 90’ların başında TOMMY JEANS lanse edilirken tasarımcı Tommy Hilfiger ile yakın iş birliği içinde çalışarak markanın inovasyona ve güncel kültüre yönelmesine kreatif katkıda bulundu. İkonik aile, klasik bir Amerikan evindeki çekimlerde prep stiller içeren TH Collection parçaları giyiyor.

Kadroda Quincy Jones ile birlikte aralarında yedi çocuğunun da bulunduğu 21 aile üyesi rol alıyor: Kidada, Rashida, Kenya Kinski-Jones (partneri Will Peltz ve köpekleri Banksy ile birlikte), Jolie, Rachel, Quincy Jones III ve Tina; altı torunu: Renzo, Eric, Jessica, Nea, Sunny Levine ve eşi Abby ile Donovan McClain ve eşi Mary; ayrıca iki çocuğunun torunları: Billy Basie Levine ve Tesla McClain ile yeğeni Hope Relan ve iki çocuğu Lucki ve Ram Relan. 

SZA ile ailesi ve arkadaşları

Academy Award® (Oscar) adayı, GRAMMY® ve çok sayıda Billboard, MTV VMA ve BET ödülü sahibi SZA, çağdaş müzikte etkileyici bir kariyere sahip. Son albümü SOS ile rekorlar kırmaya devam eden SZA’ya tam anlamıyla Amerikan aile yaşamını yansıtan bir ortamda arkadaşları ve yakınları eşlik ediyor. Klasik Amerikan denim parçalarla kendilerini rahat hisseden SZA ve arkadaşları müziğin geleceğini ve Amerikan özlemlerini temsil ediyor. SZA ile birlikte annesi Audrey Rowe, babası Abdul Mubarak-Rowe, yeğeni Savannah Rowe, arkadaşları Amber Wilson, Madeline Miller, MeLisa Heath ve Nova Harmon kadroda yer alıyor. 

Paloma Elsesser ile ailesi ve arkadaşları

Modanın yüzü Paloma Elsesser, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte kırlara çıkarak Amerikan tarzına dönüşü temsil ediyor. Hafta sonunu bir orman kabininde geçiren aile, çağdaş yorumlu şişme kabanlar ve dolgulu ekose overshirtler gibi mevsime uygun dış giyim parçalarıyla görüntüleniyor. Sage Elsesser klasik kırmızı, beyaz ve lacivert Tommy ekose desenli New York şişme kaban giyiyor.

Paloma ile birlikte kardeşleri Sage, Ama ve Kanyessa McMahon, annesi Anedra Shockley-Elsesser, büyükannesi Audrey Shockley, yeğeni Daschel McMahon ve arkadaşı Maurice Remy Weise kadroda yer alıyor. Amerikalı model Paloma, New York Moda Haftası’ndaki TOMMY HILFIGER Sonbahar 2022 defilesinde podyuma çıktı; Audrey Shockley, Anedra Shockley-Elsesser ve Ama Elsesser Yılbaşı 2021 kampanyasında rol aldı. Sage Elsesser ise kaykaycı, rapçi, müzik yapımcısı, görsel sanatçı ve modeldir.

Amber Valletta ile ailesi ve arkadaşları

 Moda ikonları Amber Valletta ve ailesi, hafta sonu için eve dönüş yolunda birliktelik anlarını kutlarken görüntüleniyor. Aile, temel klasik Amerikan tarzı bir gardıroptan hafif katmanlar giyiyor. Oxford gömlek, chino pantolon ve lacivert blazer ceket gibi zamansız siluetler iddialı ve şık bir prep stilin temelini oluşturuyor.

Görüntülerde Amber Valletta ve Teddy Charles ile birlikte Amber’in oğlu Auden ve Teddy’nin çocukları Raphaël ve Talulah yer alıyor. Ailenin diğer üyeleri arasında Amber’in annesi Teresa ve eşi Robert da bulunuyor. Amerikalı süper model ve oyuncu Amber, 17 kez Amerikan Vogue dergisinin kapağında yer almanın yanı sıra ve gişe rekorları kıran birçok filmde oynadı. Ünlü bir kuaför olan Teddy de pek çok moda markası ve dergiyle çalışıyor.

Devon ve Steve Aoki ile aile üyeleri ve arkadaşları

Müzik ve moda öncüleri model ve oyuncu Devon Aoki ile erkek kardeli GRAMMY adayı DJ ve Prodüktör Steve Aoki’ye Malibu sahilinde birlikte vakit geçirirken çocukları ve birbirine çok bağlı diğer aile üyeleri eşlik ediyor. Modern aile, Tommy x Pendleton ortak koleksiyonundan sıcak tutan katmanlar ve klasik şişme ceketlerin çağdaş yorumlarıyla hava koşullarına karşı korunuyor.

Fotoğraflarda Devon ve Steve Aoki, erkek kardeşleri Kyle, yeğenleri Bella, Devon’un çocukları Hunter, Alessandra, Eleanor ve Evelyn ile Devon’un annesi Pamela Price ve kız kardeşi Ellie Price yer alıyor.

Kampanya detayları 

Fotoğrafçı: Renell Medrano

Stil danışmanı: Carlos Nazario

Sonbahar 2023 koleksiyonu sezon boyunca tommy.com’da, dünya çapındaki TOMMY HILFIGER mağazalarında ve seçili toptan satış ortakları aracılığıyla müşterilerle buluşacak. Markanın dostları ve takipçileri #TommyHilfiger etiketini ve @TommyHilfiger hesabını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.