Cilt bakımında 20 yılı aşkın süredir, güçlü hammaddeler ve etkili reçeteleriyle adından söz ettiren The Organic Pharmacy, geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışa sunulan yepyeni Niacinamide Ultra 5 Serum ile yeni sezonda herkese güzel cilt vadediyor ve bir haftada ciltte parlama sağlıyor, gözenekleri küçültüyor, kızarıklıkları dengeliyor, kırışıklıkların azaltıyor ve cilt bariyerinin güçlendiriyor.

Niacinamide Ultra 5 Serum’un başarısının en göze çarpan tarafı da kolay uygulanabilir olması ve hızla sonuç aldırıyor olması. Özellikle yoğun ve çok seyahat eden kişilere tek bir ürünle birçok eş zamanlı sonucu barından bu yıldız ürün yaz seyahatleriniz için de alternatifsiz.

Farmasötik cilt bakımında 20 yılı aşkın süredir, en kaliteli ve doğal hammaddeleri özel reçetelerinde buluşturan The Organic Pharmacy, cilt aydınlatmak için sinerjistik çalışan %5 niasinamid ile üçlü moleküler hyaluronik asit, stabilize c vitamini, bakuchiol ve organik gül suyu dahil olmak üzere 5 güçlü ve aktif bileşenin buluştuğu ilk güzellik kokteyli. Hayvanlara zarar vermeyen doğal ortamlarda klinik olarak başarısı kanıtlatmış The Organic Pharmacy Niacinamide Ultra 5 Serumu, güneşli günlerde de güvenle kullanabilir ve cildinize pürüzsüz güzellik hediye edebilirsiniz.

The Organic Pharmacy Niacinamide Ultra 5 Serum | 30ml | Satış Fiyatı: 2.998 TL