Düğün ve davetlerin artması, şıklık yarışını da beraberinde getiriyor. Tarzını trend güneş gözlükleri ile güçlendirmek isteyenlerin tercihi farklı model seçenekleriyle Atasun Optik oluyor.

En özel düğünlerden en çarpıcı davetlere kombinlerinde dönüştürücü bir etki isteyenler birbirinden şık Atasun Optik güneş gözlükleriyle tarzına sofistike bir dokunuş sağlıyor. İster renkli ışıltılarla dolu bir etkinlik olsun, isterse sade ve zarif bir düğün, Atasun Optik’in trend güneş gözlüğü seçkileri bir adım öne çıkmanızı sağlıyor.

Davet kombinlerine feminen bir dokunuş isteyenler Burberry ve Armani Exchange‘in çekik güneş gözlüğü modellerinden vazgeçemiyor. Vogue ve Prada‘nın kalın çerçeveli dikkat çekici güneş gözlükleri ise göz alıcı şıklığın altını çiziyor. Ray-Ban‘in klasik güneş gözlüğü modelleri, minimalist çizgilerden vazgeçemeyenler için çabasız şıklığın anahtarı oluyor.

Köşeli modelleriyle farklılığı vurgulayan Giorgio Armani erkek güneş gözlükleri, davet kombinlerinde bakışları üzerine çekmek isteyenlere hitap ederken Armani ve Inesta‘nın çift köprülü erkek güneş gözlükleri kusursuz kombinleri güçlendiriyor.

Düğün ve davetlerde stilinizi tamamlayacak güneş gözlüğü modellerine Atasun Optik’lerden, http://www.atasunoptik.com.tr’den ve Atasun Optik mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.