Çocukların renkli dünyası için sayısız model sunan FLO’nun yeni okul dönemi için hazırladığı birbirinden renkli ve eğlenceli Okula Dönüş Koleksiyonu’na göz atmadan okul alışverişinizi tamamlamayın!

Twentify tarafından gerçekleştirilen Çocuk Ayakkabı Kullanım ve Tutum Araştırması’na göre ‘Annelerin 1 Numaralı Tercihi’ olan FLO, yeni okul dönemini çocukların deneyimine renk ve eğlence katacak özel bir koleksiyon ile karşılıyor!

Çocukların eğitim yolculuğunu renklendirmek ve öğrenmeyi eğlenceli hale getirmek için sunulan bu özel koleksiyon, çocuklara tarz sahibi bir görünüm sunarken ayakkabı kutuları üzerinde yer alan eğlenceli oyunlar ise onları büyülü bir öğrenme deneyimine davet ediyor.

Okula Dönüş Koleksiyonu’nda kız çocuklar için okul kıyafetleriyle en çok tercih edilen siyah, beyaz, pembe gibi renklerde babet ve sneaker modelleri yer alırken bu modelleri kalın taban, cırt cırt ve miniklerin sevdiği lisanslı karakterler süslüyor. Erkek çocuklar için sunulan ve sade tarzıyla dikkat çeken cırt cırtlı ve birbirinden rahat sneaker modelleri ise çocukların adımlarına enerji katıyor. Okula rahat ve havalı ayakkabılar ile adım atmak isteyen çocuklar FLO’nun Okula Dönüş Koleksiyonu’nda yer alan geniş ürün yelpazesiyle öğrenme yolculuğunu renklendiriyor.

Kinetix, Polaris, Lumberjack, Reebok gibi lider markaların yer aldığı Okula Dönüş Koleksiyonu dünyaca ünlü karakterler olan Spiderman, Batman, Frozen ve Elsa lisanslı ürünleri ve okul alışverişlerinin tamamlayıcısı olan çanta, kalemlik, su matarası gibi yüzlerce ürün seçeneği ile çocukları bekliyor!

Bu eğlenceli ve renkli seriyi yakından görmek için FLO mağazalarına uğrayabilir ve hemen www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.