Camper Sonbahar / Kış 2023-24 koleksiyonuyla dünyanın çeşitli yerlerinde yaşamayı bilen ve seven, minimalizmi tercih eden, deneyimlere, mutluluğa, kendini keşfetmeye ve iyiliğe değer veren, köksüz olma duygusuyla büyümek isteyen “Nomad” dünyasına sesleniyor. Bu sezon da Camper, klasik, çağdaş ve sıra dışı olmak üzere farklı tüketici profillerini tatmin etmek için rekabetçi fiyat aralığı ile maksimum kalite ve üstün konfor sunan benzersiz tasarımları tüketici ile buluşturuyor.

Sonbahar / Kış 2023-24 koleksiyonu, sezon boyunca sırasıyla Failed Tech, City Proof, Outland, Loco Rancho bölümleri olarak sunuluyor. Bu bölümlerde Camper grafik dairesel motifleri, renk bloklarını ve yapı formlarını tekrar yorumlarken smart iş stili ve sportif gündelik stil arasındaki çizgileri bulanıklaştırıyor. Çok renkli Twins ve monogram Walden loaferlar ile fonksiyonel ofis giyimine eğlenceli bir yaklaşım sunarken Niki botlar ve Bonnie terlikler ile klasik şıklığı cesur renk kombinasyonlarıyla baştan yaratıyor.

Minik ayaklar Camper tarzına emanet!

Camper for Kids ise, yeni döneme ayak uyduran konforlu modelleri ile çocuklarla buluşuyor. Camper, çocuklara tüm yıl boyunca konfor, destek ve dayanıklılık sağlayacak birbirinden farklı modeller ile yeni sezonu karşılıyor. Okulların açılmasına sayılı günler kala çocukların keyifle kullanabileceği, günlük stile hitap eden cırt cırt kapama sistemli ve 360° dikiş teknolojisiyle üretilen deri Brutus yeni sezonun da favorisi olmaya aday! 1988’den beri kız çocuklarının favorisi olan Twins ise yeni tasarımıyla bu sezon okul dönemindeki kızların şıklığının temsilcisi olma yolunda. Spital Comet gibi kolay giyilip çıkarılan ayakkabılar ise miniklerin bu sene yine vazgeçilmezi olacak.

Camper’dan dünyaya iyi gelecek tasarımlar

Camper, bu sezon da sertifikalı kumaşlar ve deriler, geri dönüştürülmüş sentetikler ve doğal boyanmış deriler dahil olmak üzere gezegen için daha iyi malzeme ve bileşenlerle ayakkabılar geliştirmeye devam ediyor. Bu sezon Camper ileri teknolojiden yararlanarak hem sürdürülebilirliğini hem de kış deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor. Sonbahar/Kış 2023-24 sezonu ürünlerini ve daha fazlasını Camper mağazalarından ya da www.camper.com.tr üzerinden keşfedebilirsiniz.