Kendini genç hissedenlerin ortak noktası Twist 2023-24 Sonbahar/Kış Koleksiyonu soğuk kış günlerine inat renkli ve hareketli parçalarıyla mevsimin enerjisini yükseltmeye hazır.

Sonbahar-Kış sezonuna kendine özgü tasarımları ve formlarıyla farklılık katan Twist, #sokağınözgürruhu’nu yansıtan etkileyici kombinleriyle sıra dışı bir sokak modasına ev sahipliği yapıyor. Farklı materyallerin kullanımıyla formal ama bir o kadar da alışılmışın dışında göze çarpan parçaları, kullanılan baskı tekniklerindeki çeşitlilik ile Twister’ların odak noktası olmaya devam ediyor.

Bu serin günlerde farklı dokuda kumaşların kullanımıyla hazırlanan çift parça görünümlü elbiseler, color-block trikolar, kontrast dikiş detaylı blazer takımlar, patchwork bluzlar ve beli vurgulayan metalik çizgili ceketler Twister’ların en havalı görünümlerine eşlik ediyor. Desenli astarların yarattığı stil oyunları, eskitme efektli jean’ler, metalik montlar, zincir detaylı vücudu saran transparan bluzlar ve tattoo bodylerle iddialı tercihler yapmak isteyen Twister’ların özgür sokak stili tamamlanıyor.

Dad-fit kalıp ceketlerin dikkat çektiği koleksiyonda; Twist’in eğlenceli formlarının yanı sıra, asi görünümlerinin altında birden fazla rengin uyumuyla yakalanan baskılar, koleksiyonda diğer can alıcı tonlar olan acı kahve, siyah, hâkî, yanık turuncu, lime, saks mavisine uzanan geniş renk skalası ile bu soğuk kış günlerine renk katmaya hazır.

Twist’in eğlenceli ve hareketli tavrını yansıtan aksesuarları, renk tonlarındaki canlılık ve detaylardaki çekicilikle sokak modasında bu sezon hit olmaya aday. Aksesuarlarda özellikle degradenin yanı sıra, dokulu deriler ve renkli baskılarla dikkat çekiyor. Çantalarda aplikeler ve sloganlar ön plana çıkarken püskül detayı bu sezonun trendlerini vurguluyor. Cut-out detaylı ayakkabıların ve slogan detaylı botların yer aldığı koleksiyon; farklı formlardaki tabanlı sneakerlar ve western çizmelerle sokak stiline yeni bir boyut katıyor.

Renkli metallerin kullanıldığı aksesuar koleksiyonu gold ve silver ile desteklenirken, özellikle hayvan figürlü anahtarlıklar göze çarpıyor. Amorf yılan formlar aksesuarlarda öne çıkan parçalardan olurken, tüy detayları silver takıları mükemmel bir forma büründürüyor.

Aksesuarda sınırları zorlayan Twist koleksiyonunda telefon ve airpods kılıflarından desenli şeffaf ve boncuk saplı olmak üzere farklı alternatifler sunan şemsiyelere kadar geniş bir seçki yer alıyor.  Sloganlı atkıların, yıldız zincirli fötr şapkaların, eşsiz bir stil için birçok alternatif sunuyor.