İstanbul’un filmlere konu olan romantik destinasyonu Anadolu Yakası’nda, lüks ve şıklığın buluştuğu Address Hotel Istanbul, rüya gibi bir düğün hayali kuran çiftlere unutulmaz bir düğün gecesi vadediyor.

  Çiftlerin hayalini kurduğu rüya gibi bir düğün konsepti Address Hotel Istanbul’da gerçeğe dönüşüyor. Kusursuz bir düğün için gereken tüm detayların yer aldığı düğün paketi ile masal gibi bir dünyanın kapıları aralanıyor. Dekorasyon detaylarından şık sunumlarına kadar ayrıcalıklı bir düğün konseptini hayata geçiren Otel, beklentilerin çok ötesinde bir düğünün de mimarı oluyor. Hizmet anlayışında lüks ve şıklığı ustalıkla harmanlayan Address Hotel Istanbul, zarif tasarımı, sunum zenginliği ve en ince ayrıntıların kusursuzca işlendiği 1074 metrekarelik Balo Salonu ile en özel günlerden biri olan düğün davetini rüya gibi bir geceye dönüştürüyor.

Gelin Hamamı ritüeli yepyeni dokunuşlarla Address Hotel Istanbul’da

Düğünlerin değişmeyen ritüeli gelin hamamı modern dokunuşlarla Address Hotel Istanbul’da yeniden yorumlanıyor. Gelin adayının yakınlarıyla keyifli zaman geçirdiği ve düğün stresinin yerini dinlendirici saatlerin aldığı gelin hamamı, Address Hotel Istanbul ayrıcalığıyla geleneksel detayları modern dokunuşlarla buluşturuyor. Özel dekorasyonuyla dikkat çeken hamam alanında doğal yağların eşlik ettiği Köpük Masajı, cilde tazelik kazandıran özel Peeling, gül suyunun yumuşacık etkisiyle uygulanan Yüz Masajı ve en etkili toksin atma alanı sauna ve buhar odası gelin adayları ve misafirlerine unutulmaz bir gün yaşatıyor. Gelin hamamının olmazsa olmaz ikramları arasında; sağlıklı atıştırmalıklardan taze meyve sunumlarına, kuruyemiş çeşitlerinden doğal şekerlemelere kadar uzanan lezzetler yer alıyor. Address Hotel Istanbul gelin hamamı ritüellerine fark yaratan dokunuşlarıyla da dikkat çekiyor. Keyif ve mutluluk verici etkisi kanıtlanmış çikolata lezzetini de hamam sunumuna ekleyen Otel; trüf, draje ve çikolata kaplı meyve gibi seçenekleriyle hamam sefasını ikiye katlıyor. Ortalama 2.5 – 3 saat süren gelin hamamında doğal sabun ve gül suyu gibi doğal ve organik ürünler tercih ediliyor.

Özel hissettiren tüm detaylar Address Hotel Istanbul’da

Address Hotel Istanbul çiftlerin en mutlu gününde onları bir an olsun yalnız bırakmıyor. En ince ayrıntıları titizlikle hazırlayan deneyimli etkinlik ekibi, çiftlerin keyifli heyecanına ortak oluyor. Düğün menüsünün ön tadımıyla başlayan hizmetleri, Balo Salonun Fuayesinde gerçekleşecek ön kokteyl takip ediyor. Gelin ve damat için özel hazırlanan Executive Suit’te çiftleri özel sürprizler karşılıyor. Birbirinden lezzetli aperatiflerin yer aldığı sunumlara muhteşem bir servis eşlik ediyor. Süitte konaklayan çiftlere aynı zamanda The Restaurant’ta kahvaltı veya odalarına serpme Türk kahvaltısı seçenekleri sunuluyor. Otel  çiftlere sunduğu düğün sonrası sürprizleriyle de farkını ortaya koyuyor. Address Hotel Istanbul sunduğu ayrıcalıklarla çiftlerin en mutlu gününü unutulmaz kılıyor.