Abiye ve gelinlik tasarımında dünya moda tarihine adını yazdıran Oleg Cassini, sonbahar davetleri için yeni tasarımlarla zenginleşen koleksiyonu ile birbirinden şık abiye modelleri sunuyor. Kadınları özel günlerinde daha da özel hissettirme misyonunu benimseyen marka, güz rüzgârları eşliğinde gerçekleşecek düğün, davet ve özel günler için sunduğu tasarımlarda asalet ve zariflik vadediyor. Yaz günleri geride kalırken, sonbahar romantizminin izlerini taşıyan yeni modelleriyle Oleg Cassini, sonbahar davetleri için şıklığın adresi oluyor.

Mevsimin değiştiği, renk paletinin pastelleştiği bu günlerde, sonbahar ruhu Oleg Cassini koleksiyonunda cesur ve şık elbiselerde kendini gösteriyor. İster bir düğün, ister bir davet, ister özel bir gece… Oleg Cassini koleksiyonunda sunduğu tasarımlarla bu sezon da cesur ve göz kamaştırıcı. Sezon trendlerinin sözcüsü olan marka, ağırlıklı olarak sonbahar koleksiyonu renk paletinde yer alan yeşil, sarı, bordo, krem, lacivert ve kırmızı tonlarına yer veriyor. Derin yırtmaçlar, cesur V yakalar, romantik straplezler, tek omuz kesimler ve ışıltılı payetler koleksiyonun öne çıkan görünümlerini oluşturuyor.

Beli saran tasarımları, kollara eklenmiş fırfır detayları, ayak ucuna uzanan tam boy kesimleri, kumaşlarda yer alan desenleri ve incelikli işlemeleri ile Oleg Cassini her tarzdan kadını koleksiyonu keşfetmeye davet ediyor.

Kural tanımaz ve özgün modeller, sonbaharın rotasını şıklıkla buluşturmak için tasarlandı. Marka bu sonbahar da DNA’sında yatan cesaret ve şıklığı vurgulayarak Oleg Cassini kadınlarını mükemmel hissettirmeye aday!

Sonbahar şıklığı sunan modellere göz atmak için :  https://www.olegcassini.com.tr