Fakir Hausgeräte’nin en yeni teknolojilerle geliştirdiği saç kurutma makineleri, saçlardaki elektriklenmeyi önlüyor ve saçları kırmadan kurutup şekillendiriyor.

Üstün Alman teknolojisini 90 yıldır evlere taşıyan Fakir Hausgeräte’nin birbirinden farklı özelliklerdeki saç kurutma makineleri, saçları sağlıklı kurutuyor ve şekillendiriyor.

Kurutma sırasında saçlarda oluşan kabarmayı ve elektriklenmeyi önleyen iyon teknolojisi ile Fakir Hausgeräte Black Pearl Saç Kurutma Makinesi saçları kırmadan kurutuyor.

Saçları ekstra ısıya maruz bırakmadan iki farklı üfleme seviyesi ve soğuk hava ayarı ile şekillendiren Fakir Hausgeräte Ion Gold Saç Kurutma Makinesi aynı zamanda üç kademeli ısı ayarı sayesinde saç kurutma işlemi sırasında sıcaklığı ayarlayarak etkili kurutma performansı sunuyor.

Yönlendirici başlığı sayesinde maksimum hava üfleme basıncı ile kurutulan alan üzerinde yoğunlaşan Fakir Hausgeräte Style Pro Saç Kurutma Makinesi ekstra başlıklarıyla da ekstra hacim vererek saçların doğal dalgasını ortaya çıkarıyor.