Yunus Can Önalan’ın hayal edip, çizime döktüğü ve Kapalıçarşı’nın usta zanaatkarlarının ellerinde birer sanat eserine dönüşen eşsiz tasarımlarıyla JİN, yeni koleksiyonunda ilhamını sonsuz mavilikten ve mitolojiden alıyor. 

JİN’in yeni koleksiyonu ‘NEREID’ bir mücevherden daha fazlasını sunuyor. Hatta zoru başarıyor; balık, yengeç, denizatı gibi sonsuz mavilikteki canlılardan ve mitolojik sembollerden aldığı doğal ilhamlara sade ama bir o kadar estetik bir dokunuşla stil katıyor.

14 ayar Altın, değerli taşlar ve en önemlisi el işçiliğinin ön planda olduğu tasarımlarıyla özel bir seçki sunan JİN, NEREID ile mitolojinin eşsiz ruhuna selam gönderiyor.

Koleksiyon; okyanusları korumakla ve tehlikede olan denizcilere ve balıkçılara yardım etmekle tanınan güzel ve genç deniz tanrıçaları Nereidler’in mistik tarihi ile denizin güzel unsurlarını birleştiren büyüleyici tasarımlardan oluşuyor.

Kolye, küpe ve yüzükten oluşan NEREID Koleksiyonu gündüzden geceye zamansız bir stile takılarınızla imza atmanızı sağlarken, mitolojinin büyüleyici ruhunu taşıyan ve özel anlamları olan tasarımlarıyla da “kendi ruhunuza dokunmanıza” aracı oluyor.

*Jin Official’ın özel parçalarına 74 Escape, Yasemin Karagülle, Wolf&Badger, Köhne Büyükada, Oldn Style Alaçatı mağazaları ve www.jinofficialshop.com adresinden ulaşabilirsiniz.