Özgün, gerçek, doğal. Bu çiçeksi koku gizli bir bileşene sahip: SİZ. 

Victoria’s Secret’in çok sevilen Bare ailesinin en yeni üyesiyle tanışmaya hazır mısınız? Orijinal Bare parfümünün çiçeksi bir versiyonu olan Bare Rose Eau de Parfüm, teninizle bütünleşerek size özgü kokunuzu ortaya çıkarırken eşsiz vücut kimyanızı çiçeklerle harmanlıyor.

Tamamen size özgü ve benzersiz Bare Rose, sizi tanımlayan en iyi koku olurken adeta kimliğiniz haline gelecek. Özel misklerin karışımıyla oluşturulan bu eşsiz Bare Rose Eau de Parfüm’ün üst notalarında taze armut kabuğunun keskinliği size merhaba diyor. Aşkın kokusu Okka Gülü, hem çekici hem de büyüleyiciliğiyle orta notasında kadifemsi bir iz bırakıyor. Beklenmedik bir şekilde ince ağaçların karışımıyla örülü olan bu koku, kremamsı sedir ve ikonik Mysore sandal ağacından ilham alan özel bir Firmenich bileşeni olan Dreamwood® ile son buluyor.   Sonbaharın en moda koku notalarını harmanlayan Bare Rose yeni özgün parfümünüz olmaya aday. 

Parfümör Frank Voelk Bare Rose’u; 

“Bu kokuyu yaratırken gül yapraklarının nazik dokusundan ilham alarak kokunun kişilerin cilidinde ikinci bir katman hissi yaratmasını arzuladık, sakin kendilerinden bir parça gibi…   İşte gerçek güzellik budur.” şeklinde anlatıyor.

Koleksiyonda, en yoğun ve saf kokusunu hissedeceğiniz Bare Rose Eau De Parfüm,  çantanızdan hiç ayırmayacağınız boyutuyla Bare Rose Eau De Parfüm Rollerball, günlük kullanımınızda tercih edebileceğiniz hafif dokunuşuyla Bare Rose Fine Fragrance Vücut Spreyi, vücudunuzu nemlendirirken Bare Rose’un eşsiz kokusunu da vücudunuzda uzun süre taşıyacağınız Fine Fragrance Losyonu ve duşta da sizi yalnız bırakmayarak cildinizi nazikçe pürüzsüzleştirerek ferahlatan formülüyle Fine Fragrance Body Scrub yer alıyor.

10 Ekim tarihinde Türkiye’de lanse edilecek Victoria’s Secret Bare Rose Koleksiyonu için Victoria’s Secret’ı takipte kalın.