Ödüllü İtalyan kahvesiyle İtalya’nın klasik kafelerinden ilham alan, Avrupa’nın en büyük bağımsız kahve zincirlerinden Caffè Nero sonbaharı yeni lezzetlerle karşılıyor. “Flat White” ve “Profiteroles Cake”, Caffè Nero mağazalarında.

Havalar yavaş yavaş serinlemeye başlarken içecek tercihleri de soğuktan sıcağa değişiyor. Avrupa’nın en büyük bağımsız kahve zincirlerinden Caffè Nero sonbahara yeni ürünlerle merhaba diyor. “Flat White” ve “Profiteroles Cake” artık Caffè Nero mağazalarında.

Yumuşak içimli kahveleri sevenlerin favori içeceği “Flat White” bir veya iki atış espresso üzerine zarif ve kadifemsi bir doku oluşturmak için dökülen mikro köpüklü süt ile yapılıyor. Süt oranı yoğun olan “Flat White” ipeksi içimiyle alışkanlık yapıyor.

Caffè Nero’nun meşhur tatlı profiterole kendi yorumunu kattığı “Profiteroles Cake” bu sezona özel yeni bir ürün. Bildiğiniz profiterolden farkı kullanılan özel pastacı kreması. Bitter çikolata kaplı granül şeker ile süslenen “Profiteroles Cake” yeni tatlar arayanların tercihi olacak.

“Flat White” ve “Profiteroles Cake”i keşfetmek için sizleri Caffè Nero mağazalarına bekliyoruz.