23-24 Eylül tarihlerinde “Yılın En Dinamik Festivali” Dynamic Fest’i düzenleyecek olan Boyner, keyifli vakit geçirmek isteyen çocukları ve ailelerini Kemerburgaz Kent Ormanı’nda YBY Woods’taki festivale bekliyor.

7’den 70’e herkesi aktif yaşamla buluşturacak festival Boyner Dynamic Fest, keyifli vakit geçirmek isteyen aileleri ve çocuklarını Kemerburgaz Kent Ormanı YBY Woods’a bekliyor. Etkinlik Alanı’ndaki tasarlanan “Kids Zone”da çocuklar iki gün boyunca birbirinden enerjik etkinliklere ve atölyelere katılacak.

Festival programında çocukların doğanın kalbinde, temiz hava eşliğinde eğlenirken öğrenebileceği, enerjilerini doyasıya harcayabilecekleri aktiviteler ve atölyeler yer alıyor.

Skechers ve Tırtıl Kids katkılarıyla Kids Zone alanında yüz boyama, ahşap ayakkabı tasarlama ve boyama, Rigamajig, masal tiyatrosu, yaratıcı boyama atölyeleri çocuklara eşsiz bir deneyim yaşatacak. Ayrıca çocuklara özel aktif yaşamın vazgeçilmezi egzersiz programı da Kids Zone’da olacak.

Etkinliğe kaydolmak için iOs ve Google Store’da yer alan Boyner Dynamic Fest uygulamasını indirebilir, eğlencenin, eğitici atölyelerin ve enerjinin başrolde olacağı festivalin programına ve detaylara dynamicfest.boyner.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.