Sıhhi tesisat ve vitrifiye sektörüne yönelik yüksek teknolojili çözümler geliştiren Geberit’in zamansız tasarıma sahip lavabo bataryaları, estetik görünümüyle farklı yaşam alanlarına uyum sağlıyor. Çözüm odaklı geliştirilen bataryaların yapısı hijyeni her daim maksimum seviyede tutarken kullanıcı dostu gelişmiş özellikleri sayesinde bulunduğu mekanla bütünleşiyor. Tezgah üstü ve ankastre tiplerinde elektrikli, pilli, jeneratörlü, tek ve çift su girişli seçeneklerin bulunduğu bataryalar, kolay bakımı sayesinde uzun yıllar kalite ve dayanıklılığını koruyor.  

Günümüz trendleri doğrultusunda her beğeniye uygun farklı ürün seçeneklerini kullanıcılarıyla buluşturan Geberit, lavabo bataryalarında da bugünle geleceğin standartlarını bir araya getiriyor. Estetik açıdan son derece sade ve şık bir görünüme sahip bataryaların kolay temizliği hijyeni en üst seviyeye taşırken farklı ihtiyaçlara yönelik geliştirilen elektrikli, pilli, jeneratörlü, tek ve iki su girişli seçenekleri de kullanıcılara geniş çeşitlilik sunuyor.

Tüm elektronik bileşenler tek bir kutuda nemden uzakta korunuyor

Geberit ONE ankastre bataryalar, Geberit’in sayısız lavabo modelinin yanı sıra diğer markaların lavabolarının da ergonomik olarak kullanılmasını ve optimum şekilde yıkama yapmasına olanak sağlıyor. Ankastre bataryalar, yuvarlak ve köşeli tasarımda batarya gövdesinin her iki tarafına karşılık gelen çevirme kolları ile kısa versiyon ve 40 mm daha uzun versiyon olarak dört ayrı modelde kullanıcısına sunuluyor. Bataryanın göz alıcı simetrisi ise debi ve sıcaklık ayarının tek kollu bir karıştırıcıda olduğu gibi bir arada bulunmasına imkan tanıyor. Bataryaların renk seçenekleri arasında ise parlak krom kaplama veya siyah mat kaplama bulunuyor. Geberit’in modüler inşa edilmiş batarya sistemi, birçok temassız lavabo bataryasının genel zayıf noktalarını ve bunun yanı sıra ankastre bataryaların montaj problemlerini ortadan kaldırıyor. Kızılötesi sensör hariç, tüm elektronik bileşenler ayrı bir fonksiyon kutusunda nemden iyi korunacak şekilde yerleştirilirken bu önlem ürün aksamlarının ömrünü uzatıyor.

Kontrolsüz aşırı sıcak suya karşı koruyucu termostatik karıştırıcı

Geberit lavabo bataryaları Piave ve Brenta çok ince, zamansız ve zarif tasarımlarıyla dikkat çekerken her ikisi de hem tezgah üstü hem de ankastre batarya olarak mevcut olup hemen her lavabo ile kombine ediliyor. Bunun için de ankastre bataryalar muhtemel kombinasyonların çeşitliliğini hesaba katmak üzere 170 mm ve 220 mm uzunluklarda kullanıcıya sunuluyor. Bataryaların şık ve zarif gövdeleri krom kaplamalı pirinçten imal edilirken su akışı ise fonksiyon kutusundaki fonksiyonel üniteden batarya çıkışındaki perlatörüne kadar uzanan takviyeli bir plastik hortumla sağlanıyor. Bu da içme suyunun kalitesinin hiç etkilenmemesini sağlıyor. Su sıcaklığının hassas şekilde kontrol edilmesini sağlayan bir termostatik karıştırıcıya da sahip Piave ve Brenta bataryalar, kullanım deneyimini iyileştiriyor.

Klasiğin modernizmle uyumu Geberit Type 80, 185 ve 186 fotoselli bataryalarda

Kanıtlanmış klasiği yaşam alanlarına entegre eden Geberit Type 80 fotoselli lavabo bataryası, el değmeden çalışma özelliğine sahip bulunuyor. Bu özelliğiyle maksimum hijyen sağlayan, parlak krom kaplaması ile kolay temizlenebilen ve olası darbelere karşı dayanıklılık gösteren Type 80 bataryanın elektrikli veya pilli; içten veya dıştan miksetliversiyonları bulunuyor. Kolay bakımı ise onu sık kullanılan alanlar için güvenilir bir batarya haline getiriyor. Geberit’in ortak alanlarda güvenilir ve sağlamlık sunan bataryaları Type 185/186, parlak krom yüzeyi sayesinde çekici bir görüntü oluşturuyor.