70 yılı aşkın geçmişe sahip marka Flormar “MUTLULUK SENİN RENGİN” sloganı ile yola çıktığı; logosundan görsellerine, ambalajlarından mağazalarına kadar büyük bir değişime imza atarak yenilediği marka kimliğini, ünlü ve başarılı sanatçı Zeynep Bastık’ın yer aldığı kampanyasının lansmanı için  Kuruçeşme Divan’da birbirinden ünlü simaların katıldığı çok özel bir davet gerçekleştirdi.

70’den fazla ülkede 100.000 üzerinde satış noktasında, yüksek performanslı renkli kozmetik ürünlerini mutlu fiyatlarla makyaj severlerle buluşturarak modlarını yükselten Flormar, son bir yılda logosundan ambalajlarına, imaj görsellerinden mağazalara uzanan değişim yolculuğunu Zeynep Bastık iş birliği ile çok özel bir davetle kutladı.

YENİ SLOGAN: MUTLULUK SENİN RENGİN

Varlık sebebini doğadan ilham alan renklerle kadınların hayattan aldığı keyif ve mutluluğu arttırmak olarak tanımlayan Flormar; sesi ve yorumcu kimliği başta olmak üzere tarzı ve enerjisiyle de müzik dünyasının sevilen ismi Zeynep Bastık’la imza attığı rengarenk ve capcanlı kampanyanın ilk reklam filmini de bu gece ilk defa gösterime sundu. Zeynep Bastık’ın Flormar “Mutluluk Senin Rengin” şarkısını da seslendirdiği, Flormar’ın yeni marka kimliğini ve renk uzmanlığını yansıtan, seyir zevki yüksek, kıpır kıpır ve eğlenceli bir dünya sergileyen reklam filmi büyük beğeni topladı.

Gecede davetlilerle Flormar’ın dönüşüm hikayesini paylaşan Flormar yetkilileri ve marka elçisi Zeynep Bastık görüşlerini şu şekilde dile getirdi;

“Marka olarak büyük heyecan içindeyiz. Flormar dostları ile birlikte yeni marka kimliğimizi duyuruyor ve kutluyor olmak çok heyecan verici. 70 yıllık köklü, bu kadar iyi bilinen ve çok sevilen bir markaya yeni bir marka kimliği oluşturmak, bu dönüşümün tüketicideki pozitif etkisini gerek satış rakamları gerek müşteri memnuniyeti ile gözlemlemek biz marka ekibi için paha biçilemez bir deneyimdi” – Gökçen Akyol Yamaner / Flormar İletişim ve Kreatif Direktörü “Yeni marka stratejimizi konumlarken doğadan ilham alan renkleri ve renklerin verdiği mutluluğu merkeze aldık. Rengi merkeze alan Happiness is Your Color / Mutluluk senin rengin dediğimiz bir slogan yarattık. Varlık nedenimizin “Kadınların Modunu Yükseltmek” olduğuna tüketicilerimizin yönlendirmesi ile kanaat getirdik. Akabinde ürün ambalajlarına dokunduk, Flormar’ın F ‘sini bir ikon haline getirip ürün ambalajlarına taşıdık. Ürün içeriklerine odaklandık. Ürünlerdeki ve satış noktalarındaki bu değişimin pazar payına olan pozitif etkisini de hızla görmek mutluluk verici. Yepyeni Flormar ile kadınların modunu yükseltmeye devam edeceğiz.” – Tuba Altunterim / Flormar Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı “Flormar olarak çok kültürlü bir marka mirasına sahibiz. Flormar, 1950’li yıllarda moda üssü olarak bilinen Milano’da doğdu, Asya ve Avrupa’nın kesiştiği Türkiye’nin renkli ve otantik topraklarında parladı. O günden bu yana Türkiye’nin çok kültürlü yapısı, çeşitli cilt tipi ve sayısız ten rengi sayesinde edindiğimiz deneyimlerle zengin bir makyaj deneyimi yaratmaya devam ediyoruz. Flormar’ın bugün 70’ten fazla ülkede 100.000’e yakın online & offline satış noktası ve dünya çapında 200 şehirde 800 mağazasıyla dünyanın en çok ilgi gören makyaj markalarından biri olarak konumlandığını gurur duyarak söyleyebilirim. – Matthieu Gomart / Flormar Genel Müdürü Flormar’la yaklaşık 1 yıldır bu kampanya üzerinde çalışıyoruz. İlk duyduğum andan beri beni çok heyecanlandıran bu projede yer aldığım için çok mutluyum. MUTLULUK SENİN RENGİN sloganı aslında her şeyi anlatıyor. Biz de hem reklam filmimiz hem de şarkımızla bu güzel hissi sizlere yansıtmak istedik. Herkesle paylaşmak için sabırsızlanıyorum! – Zeynep Bastık/ Flormar Marka Elçisi Gökçen Akyol Yamaner, Tuba Altunterim, Matthieu Gomart ve Zeynep Bastık’ın sahneye çıkarak geceye dair duygularını, Flormar’ın marka dönüşüm serüvenini aktardıkları konuşmaların ardından kutlamalar başladı. İlk olarak Ezgi Alaş’ın performansıyla renklendirdiği gecede, sesi imzası olarak tanınan DJ Funky ‘C’ de gecenin enerjisini yükselten performansı ile büyük beğeni topladı. Davetliler Zeynep Bastık’ın sevilen şarkılarının yanı sıra Flormar’ın yeni jingle’ını da canlı olarak dinleme fırsatı buldular. Konsepte özel tasarlanan ve Flormar pembesinin ağırlıklı olduğu gecede oldukça renkli ve unutulmaz anlar yaşandı.

Flormar’ın bu özel davetine Pınar Altuğ Atacan, Dida Kaymaz, Arzu Kunt, Hande Demir, Zeynep Mansur gibi birbirinden önemli isimler ve ünlü simalar katıldı. Flormar’ın yenilenen dünyasını ve yeni kampanyasını oldukça beğendiğini ifade eden davetliler, Zeynep Bastık x Yepyeni Flormar kampanyasının ilk lansman ürünü olan Lightweight Lip Powder rujları yakından keşfederken bir yandan da şehre dönüş sonrası eğlenceli bir gece geçirdiler.